Szpitale

2019 - Kraków - poród

~Ela9870

~Ela9870

Cześć. Rodzilyscie w tym roku w którymś szpitalu w Krakowie? Jakie warunki? Gdzie warto?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ewa W

Ewa W

Polecam Szpital Uniwersytecki przy ulicy Kopernika. Poród miesiąc temu. Polecam przede wszystkim ze względu na personel zatrudniony w szpitalu. Wielkie podziękowania dla lekarzy za fachowość, rzetelne i bieżące informacje oraz pań położnych z bloku porodowego za spokój, cierpliwość
i doprowadzenie do szczęśliwego finału.

66778 ewa-w Kobieta, 39 lat, Kraków
~jotde

~jotde

O każdym z krakowskich szpitali znajdziesz pozytywne i negatywne opinie. Wybierz ten do którego masz blisko lub pracuje tam Twój lekarz. Jak wszystko będzie dobrze podczas porodu i po to szybko Cię wypuszczą z każdego szpitala i będziesz mieć dobre wspomnienia. Jak będziesz mieć "pecha" to w każdym szpitalu trafisz na personel który będzie mieć zły dzień/chwile. A jedzenie w każdym ze szpitali jest tak samo paskudne ;)

Domi12

Domi12

Ja rodziłam pierwsze w Żeromskim 7lat temu ,ale byłam zadowolona z opieki więc zrobiłam wywiad u znajomych ,które też tam rodziły i były zadowolone ....więc tym razem też się wybieram za ok 2 tyg na planowe CC....tam są pomocne położne,ale pediatrzy podobno no bywają różni i jedzenie jak tu już zostało napisane paskudne jak wszędzie ,dla mnie to żaden problem nie oceniła bym nawet szpitala pod tym względem to nie wczasy .

65209 domi12 Kobieta, 31 lat, Kraków