Szpitale

Szpital w CIECHANOWIE

dejanira5

dejanira5

Witam!!!
Czy któraś z Was miała przyjemność mieć doczynienia ze szpitalem w Ciechanowie?

3576 dejanira5 Kobieta, 35 lat, woj. mazowieckie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

dejanira5

dejanira5

niestety nieiwele osób udzielających sie na forum pochodzi z moich okolic :( szkoda że Ciechanowianki nie chcą podzielić się ze mną swoimi doświadczeniami :( :36_2_21: :36_2_58:

mika123

mika123

hey! Ja rodziłam pierwszą ciąże w szpitalu w Ciechanowie i nie jestem zadowolona

--

5709 mika123 Kobieta, 0 lat
dejanira5

dejanira5

Wątek załozyłam będąc w ciąży, już dwa miesiące temu urodziłam Stasia, rodzilismy w Ciechanowie i chyba nie było tak najgorzej, chociaż nie mam doświadczenia w tych sprawach bo to moje pierwsze dziecko. Wydaje mi się że zależy na jakie połozne sie trafi. Te które mnie przyjmowały w nocy na oddział były sympatyczne ale niestety nie przejmowały sie że leżę przykryta samym przezcieradłem przez całą noc i marznę :Kiepsko: Rano po zmianie inna połozna jak tylko przyszła zaraz po siódmej to pierwsze co zrobiła to dała mi koc bo byłam fioletowa z zimna i ta połozna była super, odierała poród i bardzo pomoagała. lekarz na któego trafiłam też w pożądku, moja gin prowadząca była w tym czasie na wyjeździe. Wielkim minusem jest to że po porordzie położne na oddziale noworodkowym nie uczą karmić piersią ani kapać dziecko. Przez utrwalenie złych nawyków od początku, teraz mamy problemy z karmieniem ale ani ja ani Staś nie umiemy się poprawnie do tego zabrać. :Płacz:

dejanira5

dejanira5

Nadal nikogo z Ciechanowa :( może teraz.
Spodziewam sie drugiej dzidzi i ciekawa jestem czy cos zmieniło się od na tutejszej porodówce:Padnięty:

Malutka5

Malutka5

Nie radzę. Rodziłam w szpitalu w Ciechanowie w ubiegłym roku i wróciłam stamtąd w głębokiej depresji. Po pierwsze doprowadzili mnie do okropnego stanu, a następnie przez blisko 3 tygodnie wegetowałam na sali położniczej - bez łazienki, z koszmarnie niewygodnym łózkiem, niejadalnym jedzeniem, obsługą traktującą człowieka przedmiotowo. Dzicko płacze w nocy? Pani opd noworodków wchodzi, druga w nocy, ona zapala światło i móiw z przekąsem "ależ ma głosik", po czym wychodzi zostawiając otwarte drzwi do sali. Zero informacji na temat wykonywanych czynności - przychodzi położna i każe się zbierać, nie informując, po co i dlaczego coś chcą mi robić, gdzieś iść. Lekarze nawet na wyraźne pytania odpowiadają zdawkowo, nie tłumacząc przyczyny podejmowanych czynności. Wywoływanie porodu - dwa dni bez picia i jedzenia (od rana do wieczora) na sali z ustawiona źle klimatyzacją, wróciłam przeziębiona. Sprawdź warunki w innym szpitalu, obejrzyj sale, porozmawiaj z położnymi - w Ciechanowie jest okropnie.

--

29074 malutka5 Kobieta, 0 lat
~Ciechanowianka

~Ciechanowianka

W czerwcu 2009 roku mając 38 lat urodziłam córkę w ciechanowskim szpitalu przy chorobie nerek udało się zajmowała się Mną położna Ewa Młyńska i pani doktor Ogonowska serdecznie dziękuję i polecam.

~ja

~ja

ciechanowianka, skoro tak polecasz to powiedz ile dałaś w łapę. Bo Młyńska lubi posmarowane mieć i wtedy sie interesuje

~jjaa

~jjaa

Rodziłam w Ciechanowie ponad dwa lata temu. Na położna nie mogę narzekać bardzo pomagały w porodzie, oczywiście był za mną również mąż. Jeśli chodzi o lekarza to dyżur miał Achciński, widziałam go tylko przez chwilę bo położna zadzwoniła po niego gdy już było prawie po wszystki. Przyszedł, popatrzył, stwierdził że wody płodowe czyste i wyszedł. Natomiast noworodkowy to masakra, pielęgniarki ooookropne dziecko może płakać bo matka nie ma pokarmu a one nic trzeba prosić żeby dokarmiły.

justys88

justys88

Cześć. Ja też chyba będę rodzić w C-nowie. Teraz to chyba są już dobre warunki na oddziale? Chyba nie jest tak źle? :)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmai6ai0ev.png

39124 justys88 Kobieta, 31 lat, mazowieckie
~zyczliwa

~zyczliwa

ja tez bede rodzic w ciechanowie na 5 sierpnia mam mam mieszane uczucia bo to moj drugi porod corke rodzilam w mlawie obsluga super polozna bardzo mi pomogla ja wiem tylko ze sobie nie pozwole niech sie ktoras tylko zle odezwie to mnie popamieta:)