Szpitale

Szpitale Katowice

Domminika

Domminika

Cześć dziewczyny, jestem na etapie rozglądania się za szpitalem, w którym mogłabym urodzić. Czy znacie któryś godny polecenia?
Pozdrawiam!

56797 domminika Kobieta, 26 lat, Katowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

kropkapoha

kropkapoha

ja biorę pod uwagę tylko szpital w Bogucicach, mają bardzo dobry oddział i świetni lekarze :)

57060 kropkapoha Kobieta, 26 lat, Katowice
~Datka88

~Datka88

Kochane, ja mam złe przeżycia ze szpitalami w Katowicach. Myśle o Chorzowie lub Krakowie. Ktoś coś?

alijaa

alijaa

~Datka88
Kochane, ja mam złe przeżycia ze szpitalami w Katowicach. Myśle o Chorzowie lub Krakowie. Ktoś coś?

Rodziłaś w każdym z nich?? Polecam ten na Ligocie

58734 alijaa Kobieta, 40 lat, Dąbrowa Górnicza
~querta

~querta

~Datka88

Kochana, prywatnie w Feminie w Krakowie. Dojeżdzalam z Sosnowca do warto.

~Datka88

~Datka88

Dziewczyny, polecicie jakichś konkretnych lekarzy w tych miejscach, o ktorych mówicie? W ogole jak opinie? Prywatnie czy na nfz?

~querta

~querta

~Datka88
Dziewczyny, polecicie jakichś konkretnych lekarzy w tych miejscach, o ktorych mówicie? W ogole jak opinie? Prywatnie czy na nfz?

Ja mam takie doświadczenia, że lepiej prywatnie. Ale wiadomo, że ile ludzi tyle doświadczeń. Dlatego polecam Ci po prostu konkretnego lekarza czyli Jankowskiego on wlaśnie przyjmuje w tej Feminie.

alijaa

alijaa

~Datka88

Tomasz Wikarek

58734 alijaa Kobieta, 40 lat, Dąbrowa Górnicza
~querta

~querta

~Datka88

Ryszard Jankowski :) Super lekarz.

Jess

Jess

Mnie osobiście spotkały nieprzyjemności w bogucicach, ale polecić mogę ligote

59991 jess Kobieta, 33 lata, Dublin