Szpitale

Porodówka Świętochłowice

ona1981

ona1981

Hej. Znajdzie się może ktoś kto ostatnio rodził w Świętochłowicach? Rodziłam tam z tym, że 11 lat temu. Zastanawiam się czy coś się zmieniło. Te 11 lat temu nic złego bym nie powiedziała ale nie wiem jak jest teraz.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/860ii09kmx2pfj66.png

50861 ona1981 Kobieta, 37 lat, Świętochłowice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Magda_81

Magda_81

Witam,
Czy ktoś ma informacje o tym szpitalu? Mój lekarz tam pracuje i się nad nim zastanawiam.Chciałabym zasięgnąć opinii:-)

52948 magda-81 Kobieta, 37 lat, Chorzów
~Meju

~Meju

Ja tam rodzilam 9 miesięcy temu. Gdyby nie to że mój poród był bardzo łagodny to pewnie nie byłabym zadowolona... Przez 3 h nikt do mnie nie przyszedł zapytać czy wszystko okej, w ogóle nikogo nie było na porodowce. Kiedy w końcu mąż znalazł lekarke i ktoś do mnie przyszedł okazało się że mam 8 cm i 40 min później urodził się mój syn.

~KchM

~KchM

A ja napisze szczerze ze rodziłam w tym szpitalu miesiąc temu.. po terminie 7 dni musiałam sie juz zgłosić na oddział... strasznie sie bałam po przeczytanych bzdetach na internecie...
a tu miła niespodzianka!! Przemiłe Położne, ktore całe serce wkładają w swoją prace...! Starają sie pomoc i przyspieszyć akcje porodowa jak tylko sie da, lekarze mili i życzliwi. Po porodzie masz dzieciątko przy sobie i prawda jest taka ze Panie z Noworodków przybiegają o każdej porze dnia i nocy jak tylko słyszą ze dziecko płacze i młoda mam sobie nie radzi, i maja zdrowe podejście do karmienia- pomagają jak mogą,
Ogromnym plusem jest również to ze jest to mały oddział i mogą rodzacej poświecić tyle czasu, ile potrzeba, nie ma pospieszania, nie czeka sie na sale porodowa,

Postanowiłam napisać w odpowiedzi na te negatywne wpisy.. prawda jest taka ze jeżeli ktoś jest niezadowolony to od razu wystawia negatywne wpisy na temat placówki, niestety jeżeli ktoś jest zadowolony zapomina zeby gdzie coś napisać... całe szczęście dobrze działa opinia pozytywna o ktorej sie na szczęście mówi na mieście,

Z całego serca polecam!

~jakaja

~jakaja

Potwierdzam, rodziłam w zeszłym roku i nie mogę powiedzieć złego słowa.