Szpitale

Opinie - porodówka Człuchów, Chojnice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Miska123

~Miska123 wpis edytowany

;Człuchów, to jest jest wielka rzeźnia a nie szpital pielęgniarki to są chamskie sz...! chodza wypindrowane a pacjętki mają w dupach i tyle ten szpital funkcjonuje bo funkcjonuje przez nich dziecko straciłam i mósiałam je pochować ;( ;( ;(

~Asia98

~Asia98

Moja mama rodzila w Chojnicach i W Czluchowie . Ale Jak stwierdzila Chojnice o 100% lepsze . Niewiem dokladnie jak jest ale moja mama urodzila tam 5 lat temu . i ja teraz tez w lipcu bede rodzic w chojnicach . czluchow jest straszny z dzieckiem trzeba wychodzic i wogole . a chojnice ? Mozna isc do sali . patrzec jak kapia dziecko . no wiec Chojnice ;)

~Lili0404

~Lili0404

Człuchów odradzam. Szczególnie polożną Mariole K. .Straszy pierwiastki szczególnie ładniejsze od niej i bardzo niedelikatna w badaniach.

~Pacjentka Człuchów

~Pacjentka Człuchów

Bardzo dobra i miła opieka. Można się tu poczuć bezpiecznie. Ja polecam Człuchów. Ocena 5 (nie 6, bo łazienki do remontu).

ania0704

ania0704

Szpital chojnice ok tylko doktor Lipiński by musiał odwiedzić czasem psychiatre bo ma problemy sam ze sobą. To słowa kilku położnych.

--

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3ugpje3uct678.png

42058 ania0704 Kobieta, 29 lat, choj
~Misza007

~Misza007

Witam, pierwsze dziecko rodzilam w Czluchowie. Tym razem wybieram szpital w Chojnicach, gdyż mam bliżej. W Czluchowie nie podobały mi się łazienki i fakt że na odwiedziny trzeba było wyjeżdżać z sali na korytarz. Opieka spoko.

~Karola86

~Karola86

Ja również polecam Człuchów. Jestem z okolic Szczecinka i wybrałam poród 30 km dalej głownie ze względu na swojego lekarza prowadzącego i mam same pozytywne wspomnienia. Cały personel począwszy od Pań salowych, położne, pielegniarki od noworodków i oczywiście lekarzy jest naprawde bardzo zaangażowany i nie moge złego słowa powiedzieć. Ja i dziecko czułyśmy się bezpieczne i wiem że gdybym miała rodzić 2 raz to tylko Człuchów. Pielęgniarki bardzo wporzadku super babeczki na każdym kroku super pomocne tak położne jak i te od noworodków. Ja osobiście nie widziałam żeby odwiedziny były na korytarzu. Polecam z czystym sumieniem!

~MamaTusi

~MamaTusi

W lipcu miałam cc w Człuchowie, jestem pod wielkim wrażeniem.

~Tusi

~Tusi

Jestem z okolic Szczecinka i pomimo takiej różnicy km nie żałuję że wybrałam Człuchów (powodem był również lekarz prowadzący ). Jestem pod ogromnym wrażeniem , opieka nad dzieckiem rewelacyjna, bardzo sympatyczne położne jak i Panie od noworodków. Wykazywały ogromne zainteresowanie, bardzo miłe i uprzejme kobiety :) Odwiedzający wchodzili do sali , nie trzeba wychodzić. Na wszystkie pytania uzyskiwałam odpowiedzi, lekarze również sympatyczni . Jeżeli kiedyś się zdecyduje na kolejne dziecko to zamierzam właśnie tam rodzic mimo że do Szczecinka mam o wiele bliżej. Z czystym sumieniem polecam ten szpital.