Skocz do zawartości
Forum

Ruda slaska godula


Gość Lasotion

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lasotion

Witam,
Rodziłam w tym szpitalu 4 lata temu i średnio wspominam pobyt.glownie ze względu na mało sympatyczne położne i panie na oddziale niemowlęcym. Zdecydowałam sie jednak na ten szpital ze względu na lekarza prowadzącego.
Jak jest teraz? Czy ktoś może podzielić sie opinia? Słyszałam ze od 2011 roku był jakiś remont oddziału położniczego... Będę wdzięczna za informacje,

Odnośnik do komentarza

Witam rowniez tam rodzilam i bylo ok opieks na noworotkach super pielegniarki pomoga doradza wiec jest ok i z mlekiem tez niema problemu jesli ktoras mama niemoze czy nie chce karmic teraz czeka mie 3 porod i tez tam chce rodzic:)
Jednak chetnie poczytam opini innych mam ktore tam rodzily w ostatnim czasie ja rodzilam 6 i 4 lata trmu dodam ze na pirodowce rowniez bylo ok:)

Odnośnik do komentarza

Zgadzam sie. Pielęgniarki od noworodkow to jakis dramat. Gorzej jak za czasow PRL. Zero pomocy i wsparcia. 3 razy prosilam zeby pozyczyly laktatora bo mala nie chciala pic a ja mialam nawal pokarmu. Obiecaly ze przyjdzie ktoras z pielegniarek i oczywiscie olaly. Wielka łaska ze mi po cesarce dziecko wziely na noc, gdzie ja sie ani podniesc nie umialam a jeszcze mialam bardzo niski poziom cukru i ledwo zylam. Dobrze ze tesciowa byla i interweniowala. No ale co sie nasluchalam od nich jaka to matka jestem ze sie dziecka pozbywam a przecież powinnam sobie radzic. Szkoda gadac. Szpital ogolnie ok. Lekarze i polozne raczej tez. Niestety wielmozne ( chodz nie wszystkie)Panie od noworodkow to tragedia! Uwazam ze psują opinię temu szpitalowi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...