Szpitale

Aktualne opinie o Szpitalu św. Zofii (Warszawa)

ignesse

ignesse

Mam prośbę do forumowiczek, które nie dawno rodziły w tym Szpitalu o aktualne opinie. Czy miałyście jakieś problemy, których lekarzy i położne polecacie, przed czym przestrzegacie, a co polecacie? :)

45207 ignesse Kobieta, 30 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~malamii

~malamii

Ja rodziłam w tym szpitalu w grudniu 2014. I jestem zadowolona. Warunki super. Opieka też w porządku. Położne pomagały zawsze gdy się je o pomoc poprosiło. Lekarze mili i kompetenti. Czułam się bezpiecznie będąc i na patologii ciąży i na oddziale poporodowym. Dbają i o mamę i o maluszka. Polecam.

ignesse

ignesse

Dziękuję za opinię, a korzystałaś może z opcji dodatkowo płatnych: opieki położnej, czy pobytu bliskiej osoby po porodzie? Chciałabym wiedzieć jak to się sprawdza w praktyce i czy warto sobie jakieś udogodnienia "dokupić"

~malamii

~malamii

Ja płaciłam za położną. Ale u mnie akcja porodowa bardzo szybko się rozwinęła i położna była ze mną tylko w ostatniej fazie porodu. Niemniej ja nie żałuję, że zapłaciłam. Czułam się bezpiecznie wiedząc, że będzie ona tylko do mojej dyspozycji i będzie się tylko mną zajmowała. Ale znam też opinie innych kobiet, które tam rodziły nie płacąc za położną i były również zadowolone. Z opcji opieki osoby bliskiej po porodzie nie korzystałam. Może ma to sens po cc. Ja rodziłam sn i dalam radę. A warunki na bloku poporodowym są dość komfortowe. Sale dwuosobowe z łazienką więc jest ok. Jedyne co mi trochę nie odpowiadało to fakt, iż odwiedziny były od godziny 11. No ale wcześniej był obchód więc wiadomo, że osoby z zewnątrz by przeszkadzały. Tak jak pisałam opieka nad mamą i maluszkiem dobra. Cały pobyt wspominam miło. Kolejny poród też tam planuje.

ignesse

ignesse

Dziękuję i mam nadzieję, że jeszcze jakieś mamy napiszą swoje opinie :)

dorotkadorotka82

dorotkadorotka82

Witajcie:)
Ja rodziłam u św Zofii i byłam bardzo zadowolona z tego co wiem to chyba jedne z najlepszych szpitali w warszawie 2 to chyba Inflancka.

46400 dorotkadorotka82 Kobieta, 36 lat, Warszawa
ignesse

ignesse

Napiszcie coś więcej, jak rodziłyscie, miałyście lekarza z Zofii, wykupiłyście położną, przyjęli was bez problemu czy długo czekałyście na izbie ?

julia1985julia

julia1985julia

Witam,
Ja rodzilam u św Zofii i byłam zadowolona. Położną miałam wykupioną jak to się mówi z tego szpitala na stronie można sprawdzić kogo aktualnie można wybrać i jest podany numer telefonu. Ja na izbie czekałam długo bo było bardzo dużo brzuszków w kolejce.

46454 julia1985julia Kobieta, 34 lata, Warszawa
~Ewula

~Ewula

Miałam okazję przebywać na trzech oddziałach : ginekologii,
patologii ciąży i oddziale poporodowym - wszędzie opieka cudowna, cierpliwy i miły personel! Do zestresowanej ciężarnej z sali na pobranie krwi przychodziły dwie położne, jedna pobierała, druga wywijała hołubce, żeby się kobieta nie bała igły:D Fachowość lekarzy, ich podejście do pacjenta (odpowiadają na pytania, słuchają pacjentek) naprawdę łapie mnie za serce (mam porównanie np. do Karowej, gdzie konsultacje z superważnym panem doktorem odbywały się na korytarzu i w pośpiechu, omawiałam swoje problemy zdrowotne przy obcych ludziach chodzących po korytarzach!)
Ciążę prowadziłam u lekarza z Żelaznej, chodziłam do szkoły rodzenia akredytowanej przez ten szpital, oczywiste było, że tam urodzę.
Nie wykupowałam położnej, Pani Basia, która akurat miała dyżur, biegała między dwiema pacjentkami i przychodziła na chwilę, wychodziła, wracała. Nie miałam z tym problemu, ból zaćmił mi umysł;) Był ze mną mąż i dałam radę:)
I plus za to, że to nie klinika i nie ma tabunów studentów;)
Rodziłam tydzień temu.