Szpitale

GAMETA RZGÓW porodówka Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~magdolina89

~magdolina89

Hej dziewczyny ile kosztuje Cesarskie Cięcie w Gamecie?
I jak z bólem po, czy dają leki przeciwbólowe, czy ból jest do wytrzymania? Czy tragedia? Bardzo się boję, dzięki za odpowiedzi :)

martisha6

martisha6

hej, dzwonilam tam wczoraj, CC bez dodatkowych oplat, ale ja mam wskazanie i od razu o tym poinformowalam.
tez boje sie przerazliwie, termin mam na w 1szej polowie kwietnia juz. Ktorego lekarza polecacie jesli chodzi o CC?

50690 martisha6 Kobieta, 37 lat, gdynia
~gal anonim

~gal anonim

Beznadzieja, powiedziałabym rzeźnia. Położne kompletnie pomyliły się z powołaniem!!!

~Anonim gal

~Anonim gal

Położna to zawód jak każdy inny.Nie powołanie jak do zakonu.W mięsnym jednego dnia trafisz na super obsługę a innego nie będzie za fajnie.Wszystko zależy na jakiś ludzi trafiłaś. Nie uogólniaj!!!Chyba,że chcesz żeby Twoja prace uogólniano! !!

~beti97

~beti97

Hej dziewczyny, wybierać Gamete czy macie do polecenia fajny inny szpital ? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

~agaaa92

~agaaa92 wpis edytowany

hej dziewczyny !
czytam wypowiedzi z samego początku ale to jest rok2015...
mam termin porodu 18 luty 2018
chodzilam do dr radwana Michała i mialam inseminacje po ktorej zaszalm w ciaze po dwoch latach starania sie i w 13tc przepisał mnie do strużyńskiego bo Radwan nie prowadzi ciąż....
zdecydowalismy sie z mezem ze tam bede rodzila. jestesmy zachwyceni podejsciem lekarzy i ich profesjonalizmem.
ale moje pytanie brzmi bo tego nie moge nigdzie znalesc: ile kosztuje tam doba badz poród bo o tym wzmianki nie ma nigdzie... pytałam sie radwana jak "przebiega" porod zeby nie zapytac bezczelnie ile kosztuje a on ze to prosze rozmawiac z położnami...wiem ze to prywatna klinika i na pewno płaci sie za takie rzeczy czy sie myle??
bede za tydz na pierwsej wizycie u struzynskiego mam nadzieje wiecej sie dowiem.
pozdrawiam
HEEEELP!:) PROSZE O ODP

~Mnnnna

~Mnnnna

I jakie są koszty porodu w gamecie ?
Tez niestety nie udało mi się takich informacji znaleźć :(

~Mnnnna

~Mnnnna

Mi tez bardzo się podoba miły personel w Gamecie :)
Jestem zaskoczona ze bezpłatny poród ale oczywiście mega pozytywnie :)

~agaaa92

~agaaa92

wiecie co juz mam namieszane o tej porodówce...
bede teraz na wizycie sie spytam konkretnie bo slyszalam ze tam nie ma porodowki a mowilam lekarzowi ze chce u nich rodzic to nie nie wspomnial o jakichkolwiek kosztach a juz wogole ze nie ma tam p0orodowki?

prosze napiszcie czy ktoras tam rodzila ostatnio???