Szpitale

GAMETA RZGÓW porodówka Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~EKM

~EKM

jak byłam oglądać porodówkę kilka tygodni temu to pani prosiła, że jeśli jest taka możliwość to dobrze mieć własne podkłady ale jak nie będzie to nic nie szkodzi.
O podpaski nie pytałam ale ja nie pakuję ich ze sobą.
Wczoraj byłam na kwalifikacji i miałam po raz kolejny pozytywne odczucia co do szpitala. Zostałam oprowadzona, odpowiedziano na wszystkie moje pytania czy wątpliwości z uśmiechem na twarzy, który na pewno nie był wymuszony.
Tylko jak szykujecie się oglądać porodówkę, to nie zdziwcie się jeśli będziecie długo czekać :) ja za każdym razem czekałam po 30 min.
No ale wiadomo, pacjenci na miejscu ważniejsi i to całkowicie rozumiem.
Ja tylko liczę w duchu, że prędzej czy później otworzą neonatologię. Wiem, że MP jest rzut beretem ale nie mam dobrego zdania o tej placówce- nie chodzi o kwalifikacje lekarzy czy sprzęt al podejście do pacjenta.

pozdrawiam
Edyta

~pati24

~pati24

Dokładnie Edyta, masz rację. To nie chodzi nawet o wygody dla matki, ale o podejście do pacjentki. Nasze zdenerwowanie na personel wcale nie wspomoże porodu... Ja się bardzo stresowałam przed zostaniem z dzieckiem sam na sam pierwszy raz. Teraz to wydaje mi się trochę śmieszne, ale wtedy, jadąc na porodówkę to był mój główny problem, zaraz po bólu :P Na szczęście położne przychodziły jak tylko mały zapłakał i pomagały mi. pokazały też podstawy pielęgnacji, co dla świeżo upieczonej mamuśki wcale nie jest takie oczywiste ;-) teraz ogarniam to niemal z zamkniętymi oczyma, ale tuż po porodzie te położne były dla mnie prawdziwym zbawieniem :D

~Avia

~Avia

Dziewczyny przy ciąży pojedynczej warunkiem kwalifikacji jest ukończony 37 tc, a jak to jest przy ciąży bliźniaczej?

~EKM

~EKM

Wiesz co nie mam pojęcia. Najlepiej będzie jeśli zadzwonisz i dowiesz się u źródła.
Co do ukończonego 37 tygodnia to już też nie jestem pewna ponieważ lekarz na kwalifikacji powiedział, że musi być minimum 37 tygodni a położna, że nie i już od 37 tygodnia mogę przyjeżdżać.

~patka24

~patka24

oj też nie wiem jak to przy bliźniakach, ale jeśli chcesz iść na wizytę na nfz to zadzwoń dużo wcześniej, bo terminy są dość długie :) zadzwoń do gamety i dopytaj 42 279 07 55

~czarnakawa

~czarnakawa

no jak tam dziewczyny Wasze porody? :) jeszcze w dwupaku czy już zmieniacie pieluszki? :)

~AsG

~AsG

Hej dziewczyny czy któraś z was wie jak to wygląda w gamecie kiedy już jest po terminie a mały dalej nie kwapi się do wyjścia? Wiadomo w dniu kiedy mija termin należy się do nich zgłosić a co potem? Jestem juz zakwalifikowana i będę rodzic na nfz. Termin tuż tuż...

~Ewelaaaaaaaa

~Ewelaaaaaaaa

Na wizycie kwalfikacyjnej dr Dziatosz poinformowal mnie ze jesli do terminu nic sie nie zadzieje to czekamy max 7 dni robiac ktg co dwadni a jesli nadal nic to przyjmuja na oddzial i beda wykonywac wywolanie.
Czy Wy tez tak mialyscie ze po wizycie kwalfikacyjnej kazano Wam sie zglosic jeszcze na wizyte kontrolna pomiedzy 38/39 tc rowniez platna mimo porodu na nfz ?

~zuzkaZuz

~zuzkaZuz

jeśli zapiszesz się do lekarza na nfz to masz wizytę za darmo, dr Fortecka przyjmuje na nfz w Gamecie.

~Pauletta

~Pauletta

Ewelaaaaaa Ja byłam na wizycie kwalifikacyjnej 5.06 i muszę jeszcze raz iść tydzień przed terminem o ile nic się nie wydarzy do tego czasu. I niestety będę płaciła bo do dr Dziatosza plus jeszcze usg muszę zrobić.