Skocz do zawartości
Forum

GAMETA RZGÓW porodówka Łódź


Gość ewabon

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie co juz mam namieszane o tej porodówce...
bede teraz na wizycie sie spytam konkretnie bo slyszalam ze tam nie ma porodowki a mowilam lekarzowi ze chce u nich rodzic to nie nie wspomnial o jakichkolwiek kosztach a juz wogole ze nie ma tam p0orodowki?

prosze napiszcie czy ktoras tam rodzila ostatnio???

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mam dobrego zdania o dr Baś-Budeckiej. Chodziłam prywatnie w ciąży. Wizyty krótkie, usg szybkie, pani doktor nie stara się żeby pacjentka zobaczyła coś na usg...dwa ruchy głowica "jest ok. Proszę się ubrać". Pytania są traktowane zdawkowo, konsultacje między wizytami tylko na SMS.

Odnośnik do komentarza

jestem dopiero na początku ciąży bo w 11 tygodniu ale już pomału zastanawiam się w którym szpitalu w Łodzi rodzić. W tym wątku są tylko wypowiedzi na temat Gamety w Rzgowie a jestem ciekawa opinii o innych szpitalach łódzkich. Koleżanka w pracy poleca mi Salve (https://salve.pl/szpital/oferta-szpitala/) ona tam rodziła i była bardzo zadowolona z opieki okołoporodowej i samego porodu. Na ich stronie znalazłam informację, że mają specjalny program opieki nad ciężarnymi i po 6 tygodni po porodzie. Może więc tam poszukać lekarza prowadzącego ciąże? Kogoś byście polecili

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...