Szpitale

GAMETA RZGÓW porodówka Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mosa

~Mosa

Mam jeszcze jedno pytanie do szczęśliwych mam ,które już rodziły w Gamecie. Czy w szpitalu dostałyście jakiekolwiek elementy wyprawki? Czy to dla siebie czy dzidzi? Wiem ,że szpital przedstawia na swojej stronie www ,co należy ze sobą zabrać, ale nie ma na niej np. podkładów czy podpasek poporodowych i nie wiem czy i tak je zakupić, czy jednak dostanę w szpitalu?
Pozdrawiam

~Mosa

~Mosa

~ewabon Dzięki, za odpowiedź. Chociaż dwa punkty mniej na liście 'rzeczy do kupienia':)

~ewabon

~ewabon

oj tak, lista rzeczy jest długa. ale ja chyba trochę przesadzam z ilością ubranek i gryzaków :P

~Mqub

~Mqub

Jestem 3 dni po porodzie, miałam CC. Jestem bardzo zadowolona z warunków i opieki. Sam poród przebiega sprawnie, tato dostaje maluszka do kangurowania w 5 minut po porodzie, do mnie trafiła mala po około 30 minutach i już była dostawiana do piersi. Jest ze mną na moje zyczenie cały czas a wszystkie czynnosci jakie są przyniej robione odbywać się mogą z moim lub męża udziałem. Polecam dziewczyny ten szpital.

~Mosa

~Mosa

~Mqub, a mogłabyś jeszcze wypowiedzieć się w odniesieniu do mojego poprzedniego postu? Czy w szpitalu dostaje się podkłady poporodowe itp.? Czy coś dla dziecka?
Pozdrawiam

~pati24

~pati24

Są podkłady, choć jeśli masz swoje, to na sali poporodowej pytają czy masz. ale jak nie będziesz miała, to przecież Cię nie zostawią bez :) ja też rodziłam w Gamecie. co mogę napisać z pewnością to to, że opieka jest dobra. Położne są bardzo pomocne, w każdej chwili. sale i w ogóle wygląd szpitala super, ja wiem, że to niby nie o to chodzi żeby w hotelu rodzić, ale ja chciałam z tego skorzystać i nie żałuję, bo przy całej tej powierzchowności również opieka była dobra. jak widać da się połączyć jedno z drugim, państwowe szpitale powinny brać przykład z tych prywatnych, nawet nie tyle w kwestii wyglądu, bo na to zawsze kasy brakuje, ale co do zachowania personelu. na razie nie planuję drugiego dziecka, ale jeśli miałabym znów rodzić to tylko w Gamecie. pozdrawiam mamusie

~Mqub

~Mqub

Mosa, podkłady miałam swoje, ale korzystałam również z dostępnych na miejscu.