Szpitale

Porodówka w Zabrzu Biskupice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Natalia80612

~Natalia80612

Rodzilam w tym szpitalu wczoraj bardzo mile panie polozne i pielegniarki pani doktor tez ;) nie ma czego sie bac

~ggg

~ggg

Ja rodzilam w Zabrzu ale w starym szpitalu i to największy błąd mojego zycia, za który placi moje dziecko i tylko kwestia przypadku a na pewno nie umiejętności personelu ze nie skonczylo się gorzej. Jesli personel ten sam to nie polecam absolutnie. Zamiast zrobić cc skoro nie potrafili poradzić sobie z moim porodem (a cala armia nade mną stala) bo glowka nie mogla się wstawić to z lokcia w mój brzuch aż wycisnęli w końcu, ale niedotlenione. Przy drugim tak samo główka nie mogla sie wstawić ale jedna polozna przy mnie byla a sprytniejsza niz tamci razem wzieci. poobracala mnie na łóżku i poszlo bez problemu. Drugie dziecko rodzilam rok temu w pyskowicach i bylo doskonale i bardzo bardzo polecam. Jezeli chodź o chęci i umiejętności personelu podczas komplikacji, Zabrze sto lat za Pyskowicami.

~JAA

~JAA

widzę, że połowę komentarzy wystawiają panie położne, które zamiast zająć się rodzącymi pacjentkami, siedzą na necie, a godziny pracy uciekają!!!

~mamusia07

~mamusia07

Absolutnie nie polecam tego szpitala dziewczyny zastanówcie się poważnie nad wyborem tej porodowki ! Lekarze o niczym cie nie informują nie konsultuja niczego obchod wygląda jak jedna wielka porażka ! A położne brak słów naprawdę bez żadnych uczuć !Szpital może i ładny ale co z tego jak lekarze są beznadziejni !

~Olcia8989898989

~Olcia8989898989

Odradzam wszystkim ten szpital jesli chcecie miec zdrowe dziecko to radze wybrac inny! Szpital moze i ladny ale personel zostal stary i daremny wiedza wszystko tak najlepiej ze potem sa same komplikacje przy zdrowej ciazy.. nie polecam

~Olja

~Olja

A co sie takiego stalo ? Mam tam rodzic w sierpniu... A wogole orientuje sie ktos czy sale porodowe z klimatyzowane i wogole czy w szpitalu jest klima ja boje sie upalow i oddychania

~Madzia97

~Madzia97

Ilu osobowe sale poporodowe? Zastanawiam sie między Gliwicami a Zabrzem...

~Adam Adam

~Adam Adam

Witam.Odradzam wam ten szpital nie bede opowiadal histori jaka nam sie przydazyla ale powiem jedno...Takiej obojetnosci jeszcze nie spotkalem.Zeby traktowac czlowieka jak bydlo to trzeba nie miec serca...Zwracam sie do kobiet jezeli chcecie by wasze potomstwo przezylo albo ciaza prawidlowo sie rozwijala znajdzie inny szpital bo ten jest pieknny tylko z wygladu bo to co sie dzieje na oddzialach to jest patologia.

~jax

~jax

Zgadzam sie calkowicie - ci lekarze ktorzy tam pracuja sprawiaja wrazenie, ze na niczym sie nie znaja.

~Kasikb

~Kasikb

A ja rodziłam tam w marcu /wcześniej przez tydzień leżałam na patologii, bo spuchlam a do tetminu zostalo parę dni/ przyjęcie na oddział bez problemu - trwało może w sumie 40 minut, mój lekarz pracuje w Knurowie,wiec żadnych znajomości, położne cudowne, zarówno na patologii jak i na porodówce. Rodziłam praktycznie bez znieczulenia , ale dlatego, że akcja rozwinęła się w pół godziny /3 ciąża / poród z mężem, w pozycji jakiej chcialam, żeby bylo wygodnie mi, położna anioł wszystko robiła ala naszej wygody a na koniec jeszcze maz mala kangurowal gdy mnie przenoszono na zwykle łóżko, bez głupich tekstów komentarzy, rzetelnie informowali o wszystkim co się dzieje ze mną i małą . Z czystym sumieniem polecam, do tego sale, sprzęt i jedzenie bez zastrzeżeń.