Skocz do zawartości
Forum

Porodówka w Zabrzu Biskupice


zieloona

Rekomendowane odpowiedzi

ooo, nie wiedziałam, że spotkam w necie aż tyle opinii o szpitalu w zabrzu. Właśnie muszę zdecydować, gdzie rodzić: w zabrzu, bytomiu czy katowicach. Bytom znajome mi odradzają. A możecie napisać coś jeszcze o szpitalu w kato czy w zabrzu?

Odnośnik do komentarza

Zdecydowanie lepsze Zabrze. Mniej ludzi na salach, miłe pielęgniarki, lekarze może i mają dużo obowiązków, ale nie aż tyle, ile w kato...Do tego mają nowszy sprzęt medyczny, nowsze wyposażenie... Kato bym poleciła Ci tylko, jeśli masz tam znacznie bliżej.

Odnośnik do komentarza

Ja rodzilam w Zabrzu ale w starym szpitalu i to największy błąd mojego zycia, za który placi moje dziecko i tylko kwestia przypadku a na pewno nie umiejętności personelu ze nie skonczylo się gorzej. Jesli personel ten sam to nie polecam absolutnie. Zamiast zrobić cc skoro nie potrafili poradzić sobie z moim porodem (a cala armia nade mną stala) bo glowka nie mogla się wstawić to z lokcia w mój brzuch aż wycisnęli w końcu, ale niedotlenione. Przy drugim tak samo główka nie mogla sie wstawić ale jedna polozna przy mnie byla a sprytniejsza niz tamci razem wzieci. poobracala mnie na łóżku i poszlo bez problemu. Drugie dziecko rodzilam rok temu w pyskowicach i bylo doskonale i bardzo bardzo polecam. Jezeli chodź o chęci i umiejętności personelu podczas komplikacji, Zabrze sto lat za Pyskowicami.

Odnośnik do komentarza
Gość mamusia07

Absolutnie nie polecam tego szpitala dziewczyny zastanówcie się poważnie nad wyborem tej porodowki ! Lekarze o niczym cie nie informują nie konsultuja niczego obchod wygląda jak jedna wielka porażka ! A położne brak słów naprawdę bez żadnych uczuć !Szpital może i ładny ale co z tego jak lekarze są beznadziejni !

Odnośnik do komentarza
Gość Olcia8989898989

Odradzam wszystkim ten szpital jesli chcecie miec zdrowe dziecko to radze wybrac inny! Szpital moze i ladny ale personel zostal stary i daremny wiedza wszystko tak najlepiej ze potem sa same komplikacje przy zdrowej ciazy.. nie polecam

Odnośnik do komentarza
Gość Adam Adam

Witam.Odradzam wam ten szpital nie bede opowiadal histori jaka nam sie przydazyla ale powiem jedno...Takiej obojetnosci jeszcze nie spotkalem.Zeby traktowac czlowieka jak bydlo to trzeba nie miec serca...Zwracam sie do kobiet jezeli chcecie by wasze potomstwo przezylo albo ciaza prawidlowo sie rozwijala znajdzie inny szpital bo ten jest pieknny tylko z wygladu bo to co sie dzieje na oddzialach to jest patologia.

Odnośnik do komentarza

A ja rodziłam tam w marcu /wcześniej przez tydzień leżałam na patologii, bo spuchlam a do tetminu zostalo parę dni/ przyjęcie na oddział bez problemu - trwało może w sumie 40 minut, mój lekarz pracuje w Knurowie,wiec żadnych znajomości, położne cudowne, zarówno na patologii jak i na porodówce. Rodziłam praktycznie bez znieczulenia , ale dlatego, że akcja rozwinęła się w pół godziny /3 ciąża / poród z mężem, w pozycji jakiej chcialam, żeby bylo wygodnie mi, położna anioł wszystko robiła ala naszej wygody a na koniec jeszcze maz mala kangurowal gdy mnie przenoszono na zwykle łóżko, bez głupich tekstów komentarzy, rzetelnie informowali o wszystkim co się dzieje ze mną i małą . Z czystym sumieniem polecam, do tego sale, sprzęt i jedzenie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza

Ludzie zloci ja rodzilam pierwsze dziecko na Goduli w R.Sl nie polecam .. Chce rodzic teraz na Biskupicach bo jest mozliwosc zobaczenia tej porodowki i rozmawiania z pacjetkami ja rozmawialam wczoraj i jestem zadowolona . Moim zdaniem jest ze gdy lekarz nie ma nic do powiedzenia bo wszystko dobrze to nie ma po co sie odzywac chyba ze jest sytuacja zagrazajaca zyciu to calkiem inna kwestia ;) czasami sie zdarza ze dzieci rodza i zaraz odchodza albo sa chore ale to nie wina lekarzy tylko przebiegania ciazy. :)

Odnośnik do komentarza
Gość Jahajajaj

A ha myślę że jak się ma coś złego stać to się stanie. Bo tak mamy zapisane u góry i nie mamy na to wpływu.Jak widać w każdym szpitalu znajdzie się ktoś kto powie że było źle i ktoś kto powie że było dobrze. Ja rodziłam tam dwa lata temu niedługo po śmierci noworodka i później matki(naglosnione w mediach) ale to też nie znaczy że jak ktoś umarł razy porodzie to później kazdy tak skonczy

Odnośnik do komentarza

Chyba zależy na kogo sie trafi, ja o maly wlos nie urodzilam nie wiem w lozku albo laziwnce na oddziale bo polozna oraz pani,, doktor " uznaly ze żadnej akcji porodowej nie ma pomimo ze skurcze byly regularne jak wyprosilam badanie okazalo soe ze juz bylo za pozno na lewatywe.... To moj pierwszy porod i czulam sie po prostu wysmiewana... Ale za to polozna przy porodzie cudowna p. Iwonka najlepsza!!!

Odnośnik do komentarza
Gość Była pacjentka11

Jedyny sensowny powód wyboru tego szpitala to leczenie się prywatnie u któregoś z lekarzy tam pracujących. Inaczej tragedia. Szkoda tej kasy, która tam poszła, bo podejście lekarzy -niezainteresowanych pacjentkami (oprócz oczywiscie swoich "prywatnych") i wiecznie naburmuszone pielegniarki/salowe marnuja ten potencjał, który dostali do użytku. W każdym razie nie polecam, ładne sale to nie wszystko niestety, przede wszystkim liczy sie profesjonalizm personelu- czego w Zabrzu próżno szukać (z drobnymi wyjątkami, potwierdzającymi regułę, ale dla wyjątków nie warto ryzykować). Omijać z daleka.

Odnośnik do komentarza

Drogie mamy!
Piszę pracę na temat jakości opieki nad przyszłymi mamami w polskich szpitalach. Z tego względu bardzo potrzebuję Waszej pomocy! Ankieta nie zajmie więcej niż 10 min, a być może pomoże polepszyć standard opieki :)

Link do ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0HpVhCcWwl-uRSAh_Qq_lN0jYG9GQfhjTkJTmbBl-CLV5eA/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR1wsRhrLDNWj6SdIZeCeNNIBTw2AEviBerCSXV5i9zCvjjAhQ50bI0wWGM

Bardzo dziękuję za poświecony czas!:)

Odnośnik do komentarza

Leżałam na patologii z powodu wysokiego ciśnienia uważam ze szpital fajny położne bardzo miłe ,lekarze również mili konkretni ,menu do wyboru smaczne ,sale czyste .Jedynie na co mogłabym narzekać to na sprzątaczki które były bardzo niemile i zachowywały się jakby pracowały za karę i trzeba było prosić się 3 dni o papier toaletowy czy ręczniki papierowe

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...