Szpitale

Porodówka w Zabrzu Biskupice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~konkrecja

~konkrecja

Jestem obecnie w tym szpitalu czekam na poród. Opieka super położne anioły jestem pod kontrola co 2 godzinki tetno dziecka sprawdzane...wszyscy mili i uprzejmi. Warunki super, jedzenie dobre. Konsultacje do porodu u anestazjologa bezplatne trzeba sie umowic na izbie przyjec po ok 35 t.c. nie trezeba miec badan ze soba. A co do tego co zabrac ze soba itp to do zakladki oddzialy ginekoligia i poloznictwo a potem poradnik pacjenta. Wszystko jasno sprecyzowane

~Szpital - NIE

~Szpital - NIE

ja niestety nie polecam tego szpitalu. Można go porównać jabłka pięknego na zewnątrz zgniłego w środku. Z tym jak zostałam tam potraktowana po stracie pierwszej ciąży nie potrafię sobie do tej pory poradzić mimo że minęło 6 miesięcy. Dla kobiet, którym nie grozi żadna komplikacja a ciążą przechodzi wzorowo wybór tego szpitala jest dobry (ale czy ktoś ma pewność że tak będzie ?). Ale w momencie pojawienia się problemu zostaniecie Panie same. Lekarz który informował mnie o martwej ciąży miał w sobie zero empatii, byłam tak załamana że siostra chciała uczestniczyć w badania żeby mnie wspierać lekarz stwierdził " Co Pani ma taką wścibską siostrę", a ja mu na to, że się martwi a on "O co ? o martwy płód? już nie ma się o co martwić, jak Pani chce możemy nazywać to dzieckiem" , pomijam kwestie ze zostawili mnie wyjącą na cały dzień, że od rana do 18 czekałam na zabieg, ale jak można powiedzieć kobiecie w takim stanie błagającej o środki na uspokojenie że "to nie jest koncert życzeń" JAK WY LEKARZE MOŻECIE TAK LUDZI TRATOWAĆ !!!!!

~Asdjkoyw

~Asdjkoyw

Hej Dziewczyny, Nie wiem czy wiecie ale powstała nowa wyszukiwarka miejsc dla obecnych i przyszłych mam na. https://www.miastomamy.pl/możecie dowiedzieć się co robią przyszłe mamy w Waszym mieście, jak spędzić ciekawie czas z maluszkiem. Poza tym tam znajdziecie informacje o szkołach rodzenia i szpitalach. Polecam Agnieszka.

~Królinka9792

~Królinka9792

Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka to naprawdę światna opcja. Rodziłam tam bliźniaki i powiem tak - obsługa szpitala wymiata! Pielęgniarki i lekarze troszczą się o to, zeby niczego nie brakowało, do tego szpital ma super wyposażenie!

~Daruszka

~Daruszka

Ja też rodzłam w szpitalu w biskupicach i bylo ok. na pewno lepiej niz w bytomiu, ale jednak troche im jeszcze brakuje... wydaje mi się jednak ze w okolicy to najlepsza opcja jeśi chodzi o szpitale

~Korelka

~Korelka

ja tez rodziłam w Zabrzu :) I chwalę sobie szczególnie pielęgniarki :)

~Kosia

~Kosia

ooo, nie wiedziałam, że spotkam w necie aż tyle opinii o szpitalu w zabrzu. Właśnie muszę zdecydować, gdzie rodzić: w zabrzu, bytomiu czy katowicach. Bytom znajome mi odradzają. A możecie napisać coś jeszcze o szpitalu w kato czy w zabrzu?

~banuszka

~banuszka

Zdecydowanie lepsze Zabrze. Mniej ludzi na salach, miłe pielęgniarki, lekarze może i mają dużo obowiązków, ale nie aż tyle, ile w kato...Do tego mają nowszy sprzęt medyczny, nowsze wyposażenie... Kato bym poleciła Ci tylko, jeśli masz tam znacznie bliżej.

~Stokrotka912

~Stokrotka912

porodówka w zabrzu jest dobrze przygotowana, tak samo pielęgniarki i lekarze. Miałam wiele problemów z ciążą - trojaczki - wiec spędziłam prawie pół roku w szpitalu.

~Komika

~Komika

centrum zdoriwa kobiety w zabrzu jest godne polecenia. Sama tam rodziłam i otrzymałm potrzebną opiekę.