Szpitale

Poród w Krakowie

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~AnyaStyle

~AnyaStyle

Klara, powiesz coś więcej? Nie mogę zajść w ciążę już rok...

~Klara33

~Klara33

U mnie konieczne okazało się leczenie endometriozy. Po laparoskopii wszystko się zmieniło <3 Kochana jak masz problem to uderzaj do doktora Jankowskiego. Przyjmuje w Feminie i to wszystko dizęki niemu <3

~Kamilqqa

~Kamilqqa

Nie dziwię się, że czytam tu same pozytywne opinie, bo dr Jankowski to naprawdę świetny specjalista. Prowadził mnie przez całą ciążę i odbierał poród, przy następnym dziecku udam się tam na 100%!

~unana

~unana

Halo, halo!
Czy do tego wątku zaglądają jeszcze mamy, które chcą urodzić w Krakowie w najbliższych miesiącach?

~Gościówa

~Gościówa

Ja zaglądam! Rodzę pod koniec sierpnia <333 Tylko czasu ostatnio mam mało, zakręcona jestem przygotowywaniem pokoju dla Małej :D Frajda jak nie wiem! A rodzę w klinice Femina, moja siostra też tam rodziła i bardzo polecała.

~unana

~unana

~Gościówa
Ja zaglądam! Rodzę pod koniec sierpnia <333 Tylko czasu ostatnio mam mało, zakręcona jestem przygotowywaniem pokoju dla Małej :D Frajda jak nie wiem! A rodzę w klinice Femina, moja siostra też tam rodziła i bardzo polecała.
<br />
Mam w takim razie ogromną sprawę :) Dasz mi jakikolwiek namiar na siebie żebym mogła napisać? :)

Karlaina

Karlaina

Potwierdzam, Femina jest świetną kliniką porodową, w zeszłym roku rodziłam tam bliźniaczki i opieka była naprawdę PROFESJONALNA!

65472 karlaina Kobieta, 23 lata, Kraków