Szpitale

Poród we Wrocławiu ;) Który szpital wybrać ?;)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mam-inka

~Mam-inka

Heja mamusie. Z wczorajszych informacji wynika ze od 10 sierpnia ma byc rejonizacja rodzacych kobiet, oby to nie weszlo w życie...

~Gosccc

~Gosccc

Hej, byłam dzisiaj na IP na Chałubińskiego - termin mam na dniach - zapytałam o miejsca..brak - jaka rejonizacja, skoro jest mi to najbliższa poroadówka, brak miejsc.. Zapytałam jak tam Kamińskiego - i usłyszałam..że trzeba do Trzebnicy w razie czego jechać...paranoja jakaś..

~Canon

~Canon

Szpital na Brochowie ul Warszawska 2 we Wrocławiu juz przyjmuje na oddziały położnicze.
Świeżo wyremontowane oddziały zachęcają by wypróbować :)

~emma1904

~emma1904

Zapraszamy na BEZPŁATNE konferencje i warsztaty praktyczne dla przyszłych i obecnych Rodziców z Wrocławia i okolic!
Zapraszamy na konferencje Świadomej Mamy już 25 sierpnia 2015 roku w Best Western Plus Q Hotel przy ulicy Zaolziańskiej 2!

Harmonogram:
11:00-12:00 warsztaty praktyczne dla obecnych Rodziców
12:00-15:00 konferencja dla obecnych Rodziców

16:00-17:00 warsztaty praktyczne dla przyszłych Rodziców
17:00-20:00 konferencja dla przyszłych Rodziców

Konferencje poprowadzi Tata i aktor – Pan Piotr Ligienza!

W programie:
- prelekcje specjalistów (m.in. stomatolog, logopeda, coach, fizjoterapeuta, dietetyk dietetyk)
- bezpłatne konsultacje ze specjalistami
- opieka dla Dzieci w godzinach 11-15
- warsztaty praktyczne (m.in. pierwsza pomoc)
- sesja zdjęciowa
- losowanie atrakcyjnych nagród

Zarejestruj się już dziś!
- formularz na portalu www.swiadomamama.pl/events
- rejestracja@swiadomamama.pl
- rejestracja telefoniczna pod numerami: 601 249 333 & 601 644 669

~ania...zz

~ania...zz

ja tez rodzilam na dyrekcyjnej przezylam koszmar czułam sie jak w afryce!! i zostawiona sama sobie masakara!! nie milo wspominam za to syna kocham ponad zycie!!!:):)

MagdekW

MagdekW

W ilu osobowej sali byłaś, co zabrać do szpitala, i jak z opieką po porodzie, ogólnie wszystko :)

46127 magdekw Kobieta, 38 lat, Wrocław
mamcia Ania

mamcia Ania

Cześć dziewczyny! Termin mamy na styczeń 2016, zastanawiam się nad wyborem szpitala. U mnie dochodzi problem cukrzycy ( choruje od 11 roku życia) i leczę się za pomocą pompy insulinowej. Bardzo martwi mnie, ze nie ma Szpitala , który mógłby kompleksowo wspomóc mnie podczas porodu.. Czy , któraś z Was też miała/ma podobny problem?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw43lu4s649.png

47176 mamcia-ania Kobieta, 31 lat, Wrocław
eses

eses

Ogólnie zostałam przyjęta na patologie ciazy bo byłam 7 dób po terminie. Byłam w sali 3 osobowej oczywiscie tam nie ma sal z łazienkami. Opieka w zależności od zmiany ale raczej nie było zle. Panie pomogły przystawić do piersi, po porodzie pójść do łazienki itp. Do szpitala trzeba zabrać najlepiej jednorazowe majtki poporodowe albo bawełniane, podkłady na łóżko i te duże podpaski, swoj papier, ręcznik papierowy do osuszania krocza, tantum rosa. To takie w sumie najważniejsze rzeczy a resztę to co naprawdę potrzebujesz kosmetyki, swoją koszule do porodu, ręczniki z dwa. Malucha dostajesz od nich w pieluszce i w rożku pozniej możesz zamienić np na swoj kocyk ale nie musisz. Ja tylko używałam swoich pieluszek tetrowych i ważne zebys miała z 5 sztuk no i jakies rzeczy dla Malucha. Jak były upały to w samym pampersie był albo w body. Oddział ten gdzie powinno sie leżeć po porodzie jest ładniejszy ale jak byłam z Małym tam na badaniach to byłam świadkiem ze nie chcieli pomoc przystawić dziecka do piersi bo nie maja czasu bo tyle badań musza robic, a na patologii czegos takiego nie słyszałam tylko było bardzo pomocni i przychodzili sprawdzic czy jest ok i czy zmienić pozycje na jakas inna. Szczególnie fajna jest taka dziewczyna w blond włosach o imieniu Ewa, nie pamietam nazwiska, ale pełni dyżury na obu oddziałach. Polecam tez wykupienie własnej położnej do porodu.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/mhsv15nm4ozvp6w7.png

43359 eses Kobieta, 30 lat, Wr