Skocz do zawartości
Forum

Narutowicz Kraków


dreadka

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam całym serduchem !

Plusy za fachową i troskliwą opiekę medyczną, w razie możliwości pomocną (Grochal płakał cały czas więc Panie przywoziły go do mnie). Poród przeszedł niezwykle sprawnie dzięki obecności mojego lekarza i nie ukrywam znajomej położnej. Ale od dziewczyn z sali wiem, że rownież były zadowolone.

Jedzenie oraz wystroj szpitala (teraz z tego co widziałam będąc u jednej z mam (Starletko :) ) go remontują, pozostawiają do życzenia ale to wszak nie wczasy a poród. Sala do porodu rodzinnego w miarę OK, wygodna wanna :) z hydromasażem.

Zaufanie jakiego nabrałam do tego szpitala, jak i do lekarza prowadzącego moją ciążę (od 6 miesiąca) powodują, że jeśli będzie następna kruszynka to tylko tam.

Przykład: położna podczas porodu stanowcza i rzeczowa, mobilizowała do wysiłku i do oddychania tłumacząc wszystkie zależności. Małego nie od razu dostałam na brzuch a tata nie mógł przeciąć pepowiny bo coś z oddychaniem chwilkę było nie tak, dobro pacjentki i dziecka na pierwszym miejscu i za ro bardzo im dziękuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...