Skocz do zawartości
Forum

Unikajcie Lubartowa


cohenna

Rekomendowane odpowiedzi

Co Ty mowisz??? doktorka chciala sobie poszyc?? czy Ty uwazasz ze lekarze nie maja co robic tylko dodawac sobie roboty nacinajac kobietom krocze?? tak jaby ktos nie mial co robic na trakcie:Śmiech: czy Ty np. wylewasz wode na podloge bo chcesz sobie pozmywac???

Rozumiem ze mozesz sie z tym wszystkim zle czuc i szukasz pomocy,ale bez przesady

Odnośnik do komentarza

A ja sie wogole dziwie dziewczyna ktore kategorycznie nie pozwalaja sie naciac.
Chyba lepiej byc kontrolowanie nacietym niz niekontrolowanie peknac.
Moja siostra jest polozna. Ni eraz mowila ze kobita drze sie - NIE NACINAC BO JA NIE CHCE a potem chce szpital sadzic bo pekla az do odbytu i sa problemy ... ale to zupelnie inny temat.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

cohenna
antalis
A ja sie wogole dziwie dziewczyna ktore kategorycznie nie pozwalaja sie naciac.
Chyba lepiej byc kontrolowanie nacietym niz niekontrolowanie peknac.
Moja siostra jest polozna. Ni eraz mowila ze kobita drze sie - NIE NACINAC BO JA NIE CHCE a potem chce szpital sadzic bo pekla az do odbytu i sa problemy ... ale to zupelnie inny temat.

Sweethope
nie kazdej dziewczynie nacinanie jest potrzebne kochana...i to wie kazda położna czy lekarz..niektore kobiety cwicza miesnie kregla przed porodem i to wystarcza im do urodzenia naturalnymi drogami w zupelnosci...i nie powinny byc nacinane...nacinanie krocza to nie rutyna...to mialbyc zabieg pomocniczy.....

Ale ja już urodziłam i krocze nie pękło!!!!!!!
Tak poza tym co całą ciążę ćwiczyłam mięśnie krocza ćwiczeniami Kegla. Napinałam mięśnie, masowałam i rozciągałam okolicę krocza........i bez problemu urodziłam. Więc nie rozumie po co to wszystko było. W mojej miejscowości średnio przypada niecałe 2 (słownie dwa) porody na dobę.........więc mi nie pier.....że lekarze są tak zajęci. Pracuję w służbie zdrowia i co nie co wiem na ten temat jak to co niektórzy lekarze "śpieszą się do pacjenta - żółwim tempem" który czeka na SOR-rze. Godzinę, dwie albo i więcej...........
i oto mi chodzi...mozna bez nacinania...i prosze cie nie denerwuj sie..ja cie nie oceniam...sama mialam cesarke i wiem jak to sie wszytsko otrafi odbywac...zreszta jestem ze sluzby zdrowia i znam sytuacje....ja juz tobie niczego dodawac nie bede...chcialam tylko napisac...ze nacinac krocze powinno sie gdy tego sytuacja wymaga...to tyle:) zycze tobie zeby ktos wreszcie dopowiedzial na twoje prosby....powodzenia

Odnośnik do komentarza

Antalis....jeszcze jedno. Krytykujesz innych a sama robisz to samo!!!!!!
Powiedziałaś że moja aktywność na tym forum ogranicza sie do kilku tematów..............
Ty robisz to samo na forum.polki................!!!!!!! Tam twoja aktywność ogranicza sie do takich samych tematów.
Nie krytykuj innych postepując tak samo jak oni................
Ty masz tu mnóstwo postów a tam bierzesz udział tylko w konkursach....a ja mam na odwrót!!!!!

Odnośnik do komentarza

Teraz to ja dopiero zaczne sie czepiac !
Gdzie napisalam ze Twoja aktywnosc sie ogranicza do kilku tematow ?
Co ma do tego inne forum ? No jeszcze moze mi zabronisz brac udzial w konkursach ?

Powiedzialam swoje zadnie co w tym kraju jest dozwolone. Nie moja wina ze Twoja historia wyglada no mocno naciagana - i nie jest to tylko moje zdanie.
Taka wyszczekana tzreba bylo byc wtedy na porodowce jak Cie z blotem mieszali.

Szczęsliwa mama

Odnośnik do komentarza

Cohenno, są ludzie którzy uważają traktowanie rodzącej jak śmiecia jako normalne. Zdziczenie ludzi w tym kraju przeraża.

Opisuj ile się da i gdzie sie da!!! Mysle ze osób, których to
nie dotyczy beda pisały różne rzeczy. Ale przestrzegaj inne przyszłe mamy. Oczywiście że nie wszystkich takie przezycie straszne spotyka , ale akurat na Ciebie trafiło i na mnie,
niestety. A Ty i ja nie pozostawiłaś tego bez echa i prawidłowo!!! Niech wreszcie dotrze do tej ciemnoty, że poród to nie trauma, tylko piękne, rodzinne wydarzenie.
Trzymaj sie i walcz !!!

Kampania przeciwko rutynowemu nacinaniu krocza pod hasłem "Nie daj się naciąć!"

Odnośnik do komentarza

studentka234
Cohenno, są ludzie którzy uważają traktowanie rodzącej jak śmiecia jako normalne. Zdziczenie ludzi w tym kraju przeraża.

Opisuj ile się da i gdzie sie da!!! Mysle ze osób, których to
nie dotyczy beda pisały różne rzeczy. Ale przestrzegaj inne przyszłe mamy. Oczywiście że nie wszystkich takie przezycie straszne spotyka , ale akurat na Ciebie trafiło i na mnie,
niestety. A Ty i ja nie pozostawiłaś tego bez echa i prawidłowo!!! Niech wreszcie dotrze do tej ciemnoty, że poród to nie trauma, tylko piękne, rodzinne wydarzenie.
Trzymaj sie i walcz !!!

Kampania przeciwko rutynowemu nacinaniu krocza pod hasłem "Nie daj się naciąć!"

Długo mnie nie było...próbowałalm się otrząsnąć i dalej żyć normalnie choć słabo mi to wyszło...
w każdym razie napisałam do izby pielęgniatek i położnych oraz do rzecznika praw pacjenta....
Czekam na odpowiedź......

Odnośnik do komentarza

Najgorszy szpital w Polsce to w Lubartowie!!!
Po urodzeniu w tym szpitalu dziecka, moje krocze nadaję się tylko do rekonstrukcji... krwi ile straciłam... a łożysko rodziłam cała noc.. totalna znieczulica... Dziewczyny unikajcie tego szpitala!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...