Szpitale

Szczecin szpital na Pomorzanach

Klabru

Klabru

witam dawno mnie tu nie było,mam pytanie czy ktoś mógłby opisać zwyczaje,warunki,toalety położne,lekarzy w Szpitalu na Pomorzanach

i polecić lekarza który tam pracuje?

--

http://joaba.educatio-online.pl/img/B_framed01.jpghttp://joaba.educatio-online.pl/img/K_framed01.jpg

747 klabru Kobieta, 0 lat

Odpowiedzi znajdują się poniżej

mychaa5

mychaa5

Jakie krążą opinie o szpitalu na Pomorzanach w Szczecinie? Z tego co się orientuję to nowy oddział jest w Zdrojach i wszystkie ciężarne teraz tam rodzą a na Pomorzanach cisza, spokój i dużo wolnych miejsc. Czy to prawda?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

26696 mychaa5 Kobieta, 37 lat, Szczecin
magda_79

magda_79

Witam!
Ja rodzilam w Zdrojach jeszcze w starym oddziale i bylo super. Natomiast na Pomorzanach byłam 2 dni w 36 tc i nie wspominam tego dobrze. Wszystko obdrapane, lekarze niezbyt sympatyczni. A na usg czekalam prawie 3 h przy schodach na korytarzu, bo pierwszenstwo mialy kobiety z przychodni.
Ostatnio bylam w nowym oddziale w Zdrojach na izbie przyjec i bajka. Wiem jednak, ze personel sie zmienil.

1005 magda-79 Kobieta, 40 lat, Szczecin
mychaa5

mychaa5

Właśnie wiem że wszyscy te Zdroje polecają ale trochę się obawiam tłoku tam. Poza tym może to mniej istotne, ale tam mam znacznie dalej niż na Pomorzany (najbliżej w sumie mam na Piotra Skargi ale mnie jakoś przeraża to zamczysko/:) ).
A obdrapane ściany jakoś nieszczególnie mi przeszkadzają - nie zamierzam w szpitalu długo przebywać:) Ważna jest higiena i personel i jak dla mnie trochę spokoju bo jakoś strasznie wrażliwa na hałas się zrobiłam.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

26696 mychaa5 Kobieta, 37 lat, Szczecin
magda_79

magda_79

Dla mnie też ściany odrapane nie są wazne. W "starych" Zdrojach tez nie było przepieknie. Jednak personel tam byl cudny. Pomorza juz tak pozytywnie nie wspominam. Ale to pewnie jak sie trafi.
Do Zdrojow tez mam bardzo daleko i najblizej mi na Piotra Skargi. Ale dla mnie najwazniejszy wlasciwie jest oddział neonatologiczny, wiec jesli nie Zdroje to Police.

1005 magda-79 Kobieta, 40 lat, Szczecin
mychaa5

mychaa5

To fakt neonatologia jakoś mi umknęła...
Dzięki wielkie za cenne rady:)

--

http://www.suwaczki.com/tickers/dxomzbmhg368u5j0.png

26696 mychaa5 Kobieta, 37 lat, Szczecin
Zyta

Zyta

mychaa z tego co się orientuję aktualnie,a mam ginekologa ze Zdrojów to szpital jest tak oblężony, że nie przyjmują pacjentek tylko odsyłają na Pomorzany,do Polic. Marne masz szanse na poród jeżeli nie masz lekarza prowadzącego pracującego właśnie na Zdrojach.Jest to wiadomość od mojego ginekologa ze wczoraj więc jak najbardziej aktualna,ale zawsze możesz spróbować,najwyżej odmówią i będziesz szukała innego.Ale leżałam tam na nowym oddziale i powiem Wam dziewczyny jedno ,,BAJKA'' dotyczy to obsługi i warunków żaden szpital nie umywa się do Zdroji nawet wyremontowane Police.

--

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58191.png

26234 zyta Kobieta, 38 lat, Szczecin
~Motylek1981

~Motylek1981

Witam, mam pytanie czy któraś z Pań leżała na ginekologii w szpitalu w Policach? Proszę o opinie na ten temat.

~plkasienkapl

~plkasienkapl

Odświeżam wątek :) Mamusie jak oceniacie porodówki w Szczecinie -Pomorzany lub Zdroje ? Którą wybrać? Jak wrażenia z porodu i pobytu na oddziałach poporodowych ? I może pamiętacie co trzeba zabrać ze sobą do szpitala jesli chodzi o poród i pobyt ?

~Bylt ministrant.

~Bylt ministrant.

Uwaga na kapelana. Tzw. ,,Ksiadz,, Waldemar Grzelec jest pedofilem ktory podczas bytnosci w Debnie molestowal ministrantow. Sa swiadkowie. Nie przyjmowac zboczenca.