Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

Malgosiu nie usnęlam tylko mialam kontrol z US i niedziele zamiast w zoo to w pracy...potem kontrola, dzisiaj ksiegowy .....ah kupe roboty z przewaga kupy :) juz na prostej wiec wracam ze skruszona minką.....

Oliska albo ze mna albo w creche zalezy co i ile mam robic :)

Jak dietka???trwasz??

Odnośnik do komentarza

Olimpia Ty to sie masz :Smutny:
wiecznie w robocie
szkoda ze ta niedziela i zoo nie wypaliła :Smutny:

kochana super wytrwałam 3 dni i super sie czuje a dzisiaj zjadlam pomidora i kawalek sera zoltego ( bo ja bez niego jak z kawa ):Nieśmiały:
ale w ogole mnie nie ciagnie do pieczywa czy zwykłego obiadu
trochę ja naginam ale zmienie nawyki
co wiecej kupilam sobie ta herbatę która zalecają:Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
Olimpia Ty to sie masz :Smutny:
wiecznie w robocie
szkoda ze ta niedziela i zoo nie wypaliła :Smutny:

kochana super wytrwałam 3 dni i super sie czuje a dzisiaj zjadlam pomidora i kawalek sera zoltego ( bo ja bez niego jak z kawa ):Nieśmiały:
ale w ogole mnie nie ciagnie do pieczywa czy zwykłego obiadu
trochę ja naginam ale zmienie nawyki
co wiecej kupilam sobie ta herbatę która zalecają:Śmiech:

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:
:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

Normalnie aż sie ciesze !! a z praca wiesz jak jest jak czlowiek sam na siebie charuje :) nie narzekam bo chociaz dudki z tego są :) buzki

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

To pracowity weekend sie Wam zapowiada:) ja dzisiaj mialam zalatwiac tzn dokanczac biurokracje ale z racji ze corce zeby ida i noc nie najlepsza to przelozylam na poniedzialek...ona teraz drzemie a ja sie biore za odgruzowanie mieszkania :)
P.S i ja lubie z Toba popisac :)

Odnośnik do komentarza

Ty sie bidulo zajmujesz papierami u was???

a ząbkowania Ci współczuję- u mnie Kuba - starszy nie wiem kiedy dostał ząbki- raz, dwa i miał cała paszczkę:Śmiech:ale Bartuś dał nam do wiwatu- oj dał
dlatego jesli u Ciebie ząbkowanie to marudzenie i męczenie to współczuje
a potem wypadnie i bedziesz sie cieszyc ze juz pierwszy wypadl
:Śmiech:

udanego odguzowania

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ja sie zajmuje papierami.....i nie tylko a ze dzisiaj piatek to wyplaty itp...kupe roboty z przewaga kupy....

niestety w ciagu dnia jest ok ale nocki do bani,....a mialam tak dobrze mloda od ukonczenia 1 miesiaca spala mi cale 12h w nocy a teraz budzi sie marudzi,boli , smoczek bee, mleczko beee sama nie wie o co biega....przezyjemy i zeby nie takie rzeczy sie przezylo :)

Odnośnik do komentarza

Olimpia- no tak do marudzących to Ty raczej nie należysz ;)
fajnie- taka siła w Tobie co góry przenosi :brawo::brawo::brawo::brawo::brawo:

złamałam zasady dietuni i musze od poczatku zaczynac
spotkanie bylo super w weekend w knajpce to tam troche % poszło i deska serów do tego
a wczoraj obiad z kolega torego dawno nie widzialam-wprawdzie piers ze spinakiem pieczona i sałatka ale....
ide na :kawa::kawa::kawa:
chcesz??:kawa:

ps. u nas w firmie tez mam przydzial papierowo/bankowo/rozliczeniowy i koordynujacy zlecenia + szukanie nowych klientów:Padnięty::Padnięty::Padnięty:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Malgos- z zachętnością :kawa:

No staram sie nie narzekać bo nie mam źle :) a co do diety to sama mówiłas ze jak 3 dni wytrzymasz to jest ok....wiec 3 wytrzymalas i jest ok ;) powiem szczerze ze masz wyrzuty sumienia zwiazane z dietka wiec jest to pierwszy krok do zmian zywieniowych :) zawsze jak czlowiek zaluje to pozniej mobilizuje sie mocniej :) bedzie ok :)

Oliska juz nocki znowu przesypia a dziasla ma jak fale dunaju.....obawiam sie ze ida jej na raz gorne i dolne kly i dolne jedynki....bynajmniej te miejsca ma wypukle,twardsze i nabrzmiale ;)

milego dnia !

Odnośnik do komentarza

Olimpia to nawet jeśli idą jej ząbki i to kilka na raz to bidula sie namęczy trochę a Ty z nią:Smutny:
bidne te dzieci sa z tymi ząbkami
mi lekarz zalecił czopki na noc ( jesli beda niespokojne i bardzo marudne) viburcol
takie w sumie homeopatyczne i u as super działały
Viburcol N, Heel

podawałam je przy ząbkowaniu głównie

a z dietunia wytrzymałam 5 dni ;) nadszedł weekend i przyjemnosci
teraz sie uda- bedzie mi łatwo bo weekend w domu - malowanie - i nie będzie kurczaków i innych

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Zęby nie pojawiły sie a młodej przeszlo :) cale szczescie bo łatwo nie bylo :)

:kawa: napijesz sie ze mną? Ja zaraz zmykam do lekarza tzn na 16.30 ale mam kupe spraw do zalatwienia....a spytasz pewnie czemu lekarz: 5dni przed koncem pigulek anty dostalam @, krew mi z nosa leci, łeb mi dymi niemilosiernie, zawroty, wymioty i dość zganiania na zmeczenie....ide badania porobic :)

milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

o masz Ci los
to ładnie Cie wzięło - dobrze że poszłaś.......
ja dostałam 2 dni wczesniej tez przy pigułkach, ale bez dodatków
ale u Ciebie to nie brzmi dobrze

napisz koniecznie co Ci powiedział

a może ząbki się pojawią tak wiesz- znienacka :Śmiech:
zajrzysz w sobotę i będzie już widać:Śmiech:

ja rano biegiem szykowanie i do urzedu paszport wyrabiac, ale bylo przed nami 22 osoby i mialam na to tylko godzine :Smutny::Smutny::Smutny:wiec skapitulowalam bo o 13.00 dzieci mialy stomatologa

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Pijemy !!!

Zatem u lekarza tak jak myslalm tabletki są sprawca moich niedyspozycji.Zrobili mi krzywa hormonalna i okazalo sie ze mam niski progesteron i te tabletki w skladzie maja malo progesteronu i tu pies pogrzebany :) Zajeli sie mna jakbym umierajaca byla.Ginekolog, ogólny, przeswietlenia, krzywa...normalnie 4h mnie sprawdzali. No i po porodzie hormony mi sie unormowaly, sprawdzili jak i zmienili na plastry evra.Zobaczymy przez miesiac jak one na mnie dzialaja. Powinno byc okej bo sklad ich "uzupelnia" hormony które mam niskie...zatem czas pokaze.

Biurokracja pl :Szok: dobrze ze tu ograniczaja to do minimum i wszystko zalatwiasz telefonicznie lub przez poczte.Wysylasz wniosek np o paszport, rejestracje auta , ubezpieczenia i po tyg odsylaja ci wszystko :0 tak powinno byc i wpl a nie jakies kosmiczne kolejki......

Milego dnia :)

Odnośnik do komentarza

kochana- rewelacja, o takim podejsciu w PL mozna pomarzyc
a przecież pigułki dobierać sie powinno do stanu i poziomu Twoich hormonów a nie od widzi mi się....
dobrze, ze Cie tak przebadali

co do biurokracji to podzielam zdanie ;)
tu musisz sie sama - osobiscie stawic, a przy wyrabianiu paszportu dziecku musisz byc z dzieckiem, aby Pani oceniła czy zdjecie jest zgodne z dzieckiem.....:Wściekły::Wściekły::Wściekły:
i w tym tłumie i u pale 2 panie siedzace i karmiące maleństwa, moj B co chodzil i krzyczal ze chce siku i chce do domu....:Padnięty:

dramat, dramat

ide malowac pokój a Tobie zycze udanego weeekendu :Śmiech:

jak Olimpia???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...