Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

juz jestem-wygrałam batalię o drzemkę z moja zołzą.a co lepsze to ona próbowała mnie jeszcze uspać wciskając mi butle do buzi.
Olimpijka-Olivkę urodziłam tu w Irlandii,a Limerick to dziura totalna i nie bezpieczne miasto strasznie.co chwila słychać o jakichś morderstwach,bójkach,napadach.a dlaczego twoja córa to Irlandka?


http://zasuwaczki.bejbej.pl/suwaki.php?id_suwaka=790

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Asica= olimpia ma obywatelstwo irlandzkie bo o takie sie staralismy....spelnilismy wszystkie warunki a najważniejszy to udowodnienie ponad 3 letniego pobytu przed narodzinami corki :) polskie zawsze moze miec na pochodzenie rodzicow...urośnie , zmadrzeje zdecyduje :) limeric slyszalam ze niebezpieczny za to cork.....od czasu do czasu jak w kazdym wieklkim miescie cos sie dzieje ale zle nie jest

Malgosia-nie dopusc do stygniecia kawki....bleeeee zimna bleeee :) 91cm w biodrach a ma byc 90 i do tego potrzebuje 3 dni wiecej :)ot taka filozofia....hihi

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia- to dieta to nie na kg tylko na cm :) 3 z biodr i 4 w obwodzie :) po 2 w udach i 3 w ramionach...a kg ciągle to samo...oj przepraszam 1kg mniej teraz jest 51 :)

ale polecam bo oczyszcza super organizm po zimie i dodaje witalności :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
;)

51 kg to Ty chudzielec jestes ;)

EEEEEEEEeeeeeeeeeeeee od razu chudzielec :) od liceum trzymam wage a to już 10lat z małą przerwa na ciążę hehe :)

Jak tam obrobiona dzisiaj już?? a jak zdrówko???

Odnośnik do komentarza

chudzielec jak nic, chyba ze maz 150 cm wzrostu:Śmiech: i 51 kg

kochana waga od liceum trzymana :Szok::Szok::Szok:gratuluje

prowadzę dosyć sporą agencję tłumaczeń, zatrudniamy ponad 30 tłumaczy roznych narodowosci takze poczatek , srodek i koniec miesiaca to najgorsze dni ( rozliczenia, system, fv, umowy:Zakręcony::Zakręcony:)
ale jestem na półmetku

pogoda w Polsce jesienna ( deszcz i zimno)

zapraszam dziewczyny na :kawa::kawa:

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Ja poprosze podwojne expresso :) jeśli mogę mieć taka prośbę :)

No to masz roboty ....dobrze ze pogoda nie nastraja do wypadow wiec nie zalując mozesz porozliczac wszystko :)

Wzrost 165cm ......a waga fakt od liceum ta sama ale to ze wzgledu ze ja osiol uparty jestem i postanowilam sobie kiedys jak schudlam (bo w podstawowce wazylam 75kg :Niewiniątko:)że juz nigdy wiecej zbednego balastu...i tak sie tej mojej obietnicy tzrymam :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dziekuje za kawke........Asica żałuj bo Małgosia pycha kawke serwuje :)

Sport i sport i sport.....zostalo mi do dzisiaj 5.30 rano-jogging :) w szkole przed szkola , na studiach przed wykladami a teraz przed oddelegowaniem męża do pracy :) do tego basen 2x w tygodniu....juz niedlugo z córeczką :) zaczyna ze mną sie moczyć od maja :) i do tego kontrola żywienia tzn.....malo slodkiego, gazowane slodkie napoje wyeliminowane, zamana tluszczow na oliwy i pomału pomału doszlam do racjonalnej wagi :)

Laska laską ale zawsze wobec siebie mam jakies ale :(

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

U nas weekend zaczyna sie w niedz niestety.............kupe roboty ma mąż bo nowy kontrakt zaczął............ale jak tylko pogoda pozwoli to wybywamy moze nad morze moze do zoo :) a u Was plan jakis konkretny???

Odnośnik do komentarza

my mielismy wczoraj rocznice slubu:Śmiech: pare lat minęło
nie udało nam sie wczoraj poświętować - przyjaciele zaprocili nas na kolacje
jutro miało się odbyc spotkanie parentingowe mieszkanek stolicy ;) ale wiele z nas ma chore dzieci badz same sa chore wiec przenosimy to w czasie:Padnięty:
jutro mam rano goscia
a w niedziele....nie mam pojecia
ja wychodze juz duzymi krokami z zapalenia oskrzeli ;)

a u was fajniutkie plany zoo- ;)
to się mąż napracuje :(

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

No to z okazji rocznicy dużo miłości, radości i spokoju w serduchu na kolejne wspólne lata razem !!!

dobrze ze sie kurujesz a spotkania parentingowego strasznie zazdroszcze zwlaszcza ze ja nie mam tu zadnej mamy z forum :( no może uda sie z asicą kiedys styknąć :) milego weekendu i bawcie sie dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia
Olimpia ;)
co się odwlecze to nie uciecze

no i Kuba oprócz owocka koniecznie musi miec jakis słodki dodatek
nie w sensie czekolady oczywiscie- ale np mleczna kanapka to jest to.
Zrozumiałe poniekąd- trzeba mózg czyms karmic

to mnie zmotywujesz do tej diety i pare cm mi z bioder/ud ubędzie?

Jesli sama nie jesdtego przygotowana i jesli uwazasz ze musisz to zbedne moje motywacje.......ja uwazam ze jak ktos nie chce to nic na sile bo jesli zaczniesz diete a nie skonczysz to nie widzisz efektow i nastepnym razem masz powod zeby diety nie stosowac bo poprzednia nie dala rezeltatu :) najpierw sama sie przekonaj a pozniej ja moge co nieco podpiowiedziec :)

A pewnie ze jak bede w wawie to sie odezwe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...