Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Malgoś :)

Kocham go ponad wszystko i z wzajemnościa--->jak sluzbowo latam do hiszpani czy porugali co prawda na max tydzien to non stop na telefonie a wieczory sa najgos=rsze...i dlatego sie doluje bo teraz az 25dni rozlaczeni bedziemy :( nawet jak do prac sie rozjezdzamy to jest kilka-kilkanascie tel w ciagu dnia :)

Teraz wywalam kości z kurczaka bo chce go nadziac a wczoraj upieklam tiramisu i dzisiaj wcinalismy :) mąż zartuje że takie pyszne ciasta zawsze mu robie jak wyjezdzam i on mocniej teskni...hehe za żarciem :)

Odnośnik do komentarza

No mam nadzieje że Olimpia dobrze podroz zniesie.pozieszam sie ze samolot o 8.35 wiec rano jej karmic nie musze dopiero w samolocie bo ona je midzy 9-10 wiec dam jej przy starcie zeby uszy nie bolaly :) a pozniej po tzech godzinkach przy ladowaniu rowniez mleczko albo herbatka z niekapka i jakoś damy rade :)

Odnośnik do komentarza

kochani jestescie ;) miło się czyta ;) a to ze tak się szalenie kochacie to zycze wam aby tak juz na całe zycie zostało!!!

ja jak leciałam teraz na wakacje to mialam tysiąc obaw- a jak to zniosa chlopaki, a jak tak rano na lotnisku ( o 6.00 juz musielismy byc) a okazlo sie, że jakby sie na pokładzie urodzili- wiecej mialam strachu niż to było warte

nadziewasz kurczaczka>???
jak ;)?

Odnośnik do komentarza

ja w ciąży duzo latalam to mloda wie czym to pachnie hehe :) kurczaka robie tak :) trybuje go ze wszystkich kosci , zszywam miejsce od tyleczka i przez dziure od szyi wrzucam nadzienie :) dzisiaj nadziany kasza cous cous+mielone z indyka i watrobka drobiowa+rozmaryn,tymianek,bazylia,pietruszka(nac)-wszystko swieze no i pieprz i sol do smaku:0 aha no i jajka2 :) i tak pieke a potem kroje na plastry :) pychotka:)

Odnośnik do komentarza

Dolecialysmy ale powiem szczerze ze czasu brak na wszytsko :) IOlimpia wspaniale zniosla lot a teraz mebluje mieskszanie, pilnuje firmy, jezdze dogladac tych co wynajmuje i zalatwiam okn ado domu :) maskara ale DR :) Dobrez ze mam dziecko wyrozumiale i mi nie robi pod gorke :) buziaki juz z polski

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Dzien dobry...pewnie opadly... nie zajrzalam na swoj wateczek sierpniowych mam tylko wpadlam do Ciebie :) caluski z mojego zakopanego mieszkanka ktore powili nabiera ksztaltow...a mialam sie na weekend wprowadzic..buuu no nic-przekladamy na 8 grudzien :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Witam serdecznie i od razu przepraszam ze tak dlugo mnie nie bylo ale świeta swieta i nowy rok robia swoje :)
jeszcze raz za zaleglości przepraszam :)

Malgos- racja szybko zlecialo a teraz zostal jeszcze tydzien i znowu rozstanie ale juz 10-dniowe :)

Sylwester w Pradze z przyjaciolmi i tak sie rozleniwilismy ze az szkoda gadac :) mam nadziej ze wasz byl rowniez udany :)

Ale sie ciesze ze juz wrocilismy i ze mam net i moge na paretingu posiedziec) ulala 22 stycznia wracam do irlandii z corka :) i znowu do roboty...buuuuuuuuu ale postanowienia noworoczne sa......wakacje w portugalii a świeta na dominikanie-juz nie chcemy do pl bo tu szara buro zimno i nijako a nam sie marzy powygrzewac troszku :)

Jak do irl wroce to organizuje chrzciny Olimpii - planujemy na kwiecien :)

Witaj MAMOERYKA:) pisz jak najwiecej i o sobie i o mężu a w irl fajnie jest co prawda ja 250km od ciebie bo w Cork ale zawsze to irlandia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...