Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie - masz racje-diabel diabel..... jeszcze mi powiedz ze kochasz konie i oglosze Ci moja bratnią duszą :) a o konie pytam bo jestem tzn do maja tego roku bylam hodowca koni szlachetnej pólkrwii ale z racji dlugoterminowego pobytu na wyspie zdecydowalam sie na sprzedaz koni :9 i poki co rezygnacje z tego zajecia :(

Odnośnik do komentarza

W centralnej polsce w sieradzu 60km od łodzi :) przykro to malo powiedzane--->wylam przez tydzien jak bóbr tym bardziej że sprzedalam klacz na ktora pracowalam 3 lata jak wół i studiowalam do tego i wogole zrezygnowlam ze wszystkiegozeby ja kupic. Ale szkoda bylo zeby staly w pl i nic dolownie nic nie robily :)

Odnośnik do komentarza

Jestem jestem...przepraszam ale mialam zakrecony i stresowy dzien
najpierw bylam w baby clinic na 3 miesieczna kontrole corki :) okazalo sie ze mam juz 6,5kg szczescia.Potem w domu 3h stresu maxymalnego bo czekalalm na wizyte u General na badanie bioderek. Co prawada od porodu wsztskie badamnia wykazywaly ze bioderka ok ale dziewczyny na sierpniowkach zasialy ziarnko niepewnosci.Czekajac te 3h na wizyte umowilam sie w pl na usg bioderek.jak sie okazalo niepotzrebnie bo moja GP mi zrobila usg i sie okazalo ze Olimpia zdrowiutka jak rybka...a ja szczesliwa i spokojna moge leciec do pl :) huraaaaaaaaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza

a gdzie tam gotowe :) dopiero sie spakujemy w poniedzialek. teraz poki co to gotuje,smaze pieke i zamrazam zeby mężowi bylo łatwiej sie żywic i żeby mi chlop nie znikł :) Weekend wspolnie spedzamy i juz tesknie za nim a on za mna :) widac po naszych mikach ze nie lubimy rozlaki :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...