Skocz do zawartości
Forum

Irlandia


Gość Olimpijka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie :)

Ja juz na Zielonej Wyspie ponad 3 latka :) To tutaj urodzila sie nasza córeczka Olimpia-:) Zapraszam wszystkich co na wyspie przebywaja.W kupie raźniej!!!!

My mieszkamy w Co.Cork i póki co jesteśmy zadowoleni.Prowadzimy z mężem firme remontowo-budowlana i spełniamy nasze marzenia :)

ZAPRASZAM WYSPIARZY!!!!

Odnośnik do komentarza

malgosia czasem mam wrazenie ze jest ich wiecej niz irlandczyków :) mieszkam w miasteczku gdzie wprowadzono jezyk urzedowy polski tylu nas tu jest :) wszedzie doslownie-sklepy,banki,urzedy,wszedzie wszedzie :) a mieszkam w apartamentowcu gdzie 3/4 to polskie rodziny :) takie polskie zamkneite osiedle :)
co do przyjaciol to takic sprawdzonych i doslownie garstka czyt.2 :) a reszta znajomych i przyjaciol to irlandczycy....niestety polacy na obczyźnie strasznie nas zawiedli i rozczarowali :(

Odnośnik do komentarza

oj bardzo tesknimy.....dlatego plany zjazu do kraju :) coprawda nasza corka ma obywatelstwo irlandzkie ale mysle ze jak zjedziemy to poprostu drugie jej zrobimy :) zawsze dziecie łatweij bedzie mialo :) a co do polakow za granica.....epopeje mozna by napisac--->smutną ale prawdziwą :) Mamy tu firme swoja i to nas absorbuje i dlatego jeszcze jakos funkcjonujemy inaczej juz dawno bysmy w pl byli po tym co nam rodacy zrobili :)

Odnośnik do komentarza

kawka zawsze i wszedzie :)
dzisiaj w pracy bylam i niedawno dopiero wpadlam do domku.Co najsmieszniejsze Olimpia byla ze mna bo opiekunka chora :)
No to mowisz ze na bostwo sie robisz?? My jutro wyjezdzamy na weekend do Kerry-jakies 150km od nas odpocząc od zgielku :) lubie takie weekendowe spontaniczne wypady.telefon,rezerwacja hotelu i w droge..... :)

Odnośnik do komentarza

Olimpijka- ale fajowo!!!!odpoczywajcie duzo!!!! udanego weekendu
ja właśnie wróciłam, było super, zabawa rewelacyjna- Kuba tańczył z dziewczynami ale Bartuś tylko z mama ;)
troche się chyba zatrułam czymś bo dogorywam - ale nastęonym razem jak tylko będę miała z kim chłopaków zostawić to idę z mężem sama ;)

a w Kerry jest coś co warto zoabczyć czy po prostu przyjemne miejsce na wypoczynek?

Odnośnik do komentarza

Czesc Malgosiu.
Dziekujemy , wypoczelismy super :)
Prawda jest taka ze teraz jezdzimy tylko wypoczywac a nie zwiedzac bo jak przyjechalismy do irlandii to kazdy weekend wolne itp spedzalismy wlasnie w ten sposob :) W Kerry jest sliczna pętla zwana RING OF KERRY gdzie jedziesz trasa widokowa wzdluż oceanu i zjezdzasz w pewnym miejscu na sama plaze autkiem podchodzisz do oceanu a tam....delfin...a pozatym piekne wioski w starym irlandzkim stylu gdzie nikt nie rozmawia po angielsku tylko po gaelicku :) cudo poprostu...dlugo moglabym Ci opisywac uroki irl ale chyba latwiej jak sama przyjedziesz i po prostu zobaczysz bo wszystko zapiera dech w piersiach----> pokaże Ci klify ponad 250m npm.......cudenko :)

Fajnie że weselicho udane tylko szkoda że Ty dogorywasz teraz....juz wrzucam foty :)

Odnośnik do komentarza

ale masz piękne zdjęcie ;) idę zaraz do galerii - zobaczę co wrzuciłaś ;)

jezu- ja jestem totalnie wypaczona pod względem zwiedzania, bo skończyłam studia turystyczne
a tak fajnie opisałaś te miejsca, że aż chce się przyjechać - te klify, delfiny ach rozmarzyłam się.
Kochana jak już dolecimy do Irlandii kiedyś to nie omieszkam poprosić Cie i córeńkę Twoją o "gajdowanie" nam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...