Skocz do zawartości
Forum

Mamusie z Poznania:)


ivona

Rekomendowane odpowiedzi

Mamusie z Poznania! mam przyjemność zaprosić Was na warsztaty językowe i biznesowe,które będę prowadzić, poniżej informacje:
Wolontariat Wielkopolski zaprasza
kobiety wracające na rynek pracy na warsztaty:

Powrót do pracy – własny biznes czy aktywne poszukiwanie pracy

które odbędą się
w Centrum Językowo-Szkoleniowym JJ-TIS w Poznaniu
(ul. Browarna 46/1)
Dzięki współfinansowaniu ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej warsztaty są bezpłatne.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro@jj-tis.pl Informacje pod numerem 605782888.
Wolontariat Wielkopolski zaprasza
kobiety wracające na rynek pracy na:

Warsztaty językowe English & Work ( 12h) ,

które odbędą się w czerwcu, lipcu i sierpniu
w Centrum Językowo-Szkoleniowym JJ-TIS w Poznaniu
(ul. Browarna 46/1)

Dzięki współfinansowaniu ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, koszt uczestnictwa wynosi jedynie 20zł za miesiąc ( łącznie 60 zł).
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: biuro@jj-tis.pl
Informacje pod numerem 605782888

Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo,
mamy przyjemność poinformować, iż już 5 czerwca rozpoczynamy II edycję bezpłatnych warsztatów dla rodziców i profesjonalistów z cyklu:
”Autyzm - porozmawiajmy o tym”.

05.06.2014 g. 16.00 – 18.30 Strategie radzenia sobie z trudnymi zachowaniami u dzieci z autyzmem. (mgr Urszula Gałka, psycholog)
27.06.2014 g. 17.00 – 20.00 Najnowsze trendy w terapii autyzmu. (dr Anna Waligórska, psycholog)
17.07.2014 g. 17.00 – 20.00 Integracja sensoryczna w terapii dzieci z autyzmem. (mgr Anna Szumska, oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta SI)
19.09.2014 g. 17.00 – 20.00 Dorosłe osoby z autyzmem i zespołem Aspergera. (mgr Marcin Bonaszewski, psycholog)
07.10.2014 g. 17.00 – 20.00 Neuroterapia we wspomaganiu rozwoju mowy oraz możliwości komunikacyjnych dziecka z autyzmem. (mgr Ewa Czeszejko – Sochacka, neurologopeda, konsultant metody Tomatisa)
06.11.2014 g. 17.00 – 20.00 Jak bawić się z dzieckiem z autyzmem. (mgr Zofia Borska – Mądrzycka, psycholog)
10.12.2014 g. 17.00 – 20.00 Rola psychiatry dziecięcego w opiece nad dziećmi autystycznymi. (dr n. med. Anna Pakalska - Korcala, psychiatra dziecięcy)
14.01.2015 g. 17.00 – 20.00 Relacje w systemie rodzinnym u dzieci z autyzmem. (dr n. med. Anita Sumiła, psychiatra dziecięcy)
10.02.2015 g. 17.00 – 20.00 Wybór przedszkola – terapeutyczne, czy integracyjne? Jak podjąć decyzję? (mgr Marianna Palider, psycholog oraz rodzice dzieci z autyzmem)
10.03.2015 g. 17.00 – 20.00 System wsparcia dla dzieci z autyzmem. Aspekty prawne i zdobywanie funduszy na terapię dziecka. (PPP nr 1 ul. Staffa 10 w Gdyni oraz PPP nr 4 ul. Krzemienieckiej 1 w Gdańsku);

Zapisy w godzinach 7.00 – 13.00 pod numerem: (58) 620 83 26 lub 667 098 077 lub mailowo: gdynia@sotis.pl
Więcej informacji znajdą Państwo na www.sotis.pl.

monthly_2014_05/autyzm-porozmawiajmy-o-tym-ii-edycja-bezplatnych-warsztatow_11129.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość mrozekpoznan

Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl.

TEMATYKA:
Odżywianie przyszłej i karmiącej mamy
Przygotowanie do porodu, poród rodzinny.
Szczepienia najmłodszych dzieci – ważna sprawa
Mamo, tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka
Mleko mamy to więcej niż pokarm
Karmienie piersią, czyli doradca laktacyjny radzi

W przerwie konferencji zaplanowaliśmy:
pokaz wiązania chust
pokaz masażu Shantala niemowląt
bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników
pokaz niemedycznych technik mogących ułatwić poród z zastosowaniem między innymi piłki, szala rebozo

Termin: 30 maja 2014, Sala konferencyjna, PAN, ul. Wieniawskiego 17/19, Poznań
Czas trwania: 12:00 - 16:00

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego, który można znaleźć na stronie www.mamapyta.pl.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie:)
nigdzie nie mogę znaleźć informacji nt ginekolog Magdaleny Magnowskiej (przyjmuje na Polnej oraz w Med-Lux). Byłam u niej 2 razy i sprawia bardzo dobre wrażenie ale niepokoi mnie trochę brak opinii w internecie. Jej mąż Piotr Magnowski jest znany i ma pochlebne opinie, a tutaj nic. Może któraś z was dziewczyny ma doświadczenie z tą panią doktor i mogłaby się nim podzielić? Byłabym bardzo wdzięczna ponieważ zastanawiam się nad prowadzeniem ciąży u niej:)

Odnośnik do komentarza

Długo się zastanawiałam, czy chodzić na jakieś zajęcia z moim maluchem (już nie takim maluchem, z dnia na dzień jest coraz większy!!!), ale namówiła mnie koleżanka. Pierwsze zajęcia bezpłatne więc stwierdziłam, że nic nie tracę. Teraz dziwię się, że tak długo zwlekałam... Chodzimy teraz z Grzesiem na Sekcję wspinaczkową i Klucz do uczenia się. Skuteczni Prowadzący, którzy potrafią okrzesać grupę dzieci:-) Polecam Familiadę w Poznaniu. www.familiada.edu.pl

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...