Skąd jesteśmy

Lublin i okolice

Odpowiedzi znajdują się poniżej

maczetka

maczetka

Witam wszystkich rodziców z najwspanialszej grupy w naszym przedszkolu :)
Nazywam się Marta K.....ska, jestem mamą Adasia który uczęszcza z Waszymi dziećmi do przedszkola oraz jedną z osób z trójki klasowej.
Dla orientacji, żebyście nie mieli wątpliwości ze trafiliście źle - naszymi dziećmi opiekują się cudowne Panie: Ania Ł, Stasia S oraz Marysia K.

Założyłam ten wątek ponieważ każdy z nas odbiera dzieci w różnych godzinach , a jako przedstawiciel naszej trójki klasowej chciałabym mieć kontakt z możliwie największą liczbą rodziców naszych dzieciaczków.
Żeby pisać na naszym forum trzeba będzie się zalogować. Chciałabym abyśmy wszyscy brali aktywny udział w rozmowie o sprawach organizacyjnych naszej grupy i mam nadzieje ze większość z rodziców "wciągnie" się w to forum ponieważ samej trójce ciężko będzie decydować w 100% za całą grupę. Więc drodzy rodzice, liczę na Wasze opinie i pomoc w decyzjach :)
Pozdrawiam Was wszystkich cieplutko co przyda się w te pierwsze dni jesieni :):36_2_53::36_2_15::36_2_15::36_2_15::36_2_15:

--

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

2107 maczetka Kobieta, 34 lata, Tomaszów Lubelski
maczetka

maczetka

Moi drodzy rodzice :)
jestem jeszcze trochę niezorganizowana jeśli chodzi o trójkę klasową :)
Nie bardzo tez jeszcze wiem kto ze mną pełni te obowiązki :) wiec byłabym wdzięczna za jakiś kontakt trójkowy.
Mam pewną kwestię a'propos jutrzejszego Dnia Chłopaka. Wstępnie ustaliłyśmy z Paniami że nie będziemy nic organizować ponieważ to jeszcze maluchy i nie rozumieją ... ale dziś dowiedziałam się ze wszystkie grupy w naszym przedszkolu kupują sobie jakieś podarunki wiec nie chce by nasze dzieciaczki czuły się poszkodowane. A tym bardziej że zdecydowana większość rodziców na zebraniu ogólnym naszej grupy wyraziła chęć organizowania takich świąt. W innych grupach z tego co wiem "dzieci" składają się po 20 zł. Uważam że to za dużo. U nas składka będzie wynosić 10 zł. Założyłam dzisiaj za mamy dziewczynek i kupiłam chłopcom po samochodziku Hot Wheels (7,50 zł) i po spineczce dla każdej z dziewczynek żeby im również było miło :) Zapłaciłam za wszystko 116 zł. Uważam , że żeby się nie rozdrabniać składka będzie po 10 zł , wszystko (Jeden samochodzik i jedna spineczka ) kosztowało 8,40. Więc od każdej osoby zostanie 1,60zł reszty. Nie mam zamiaru przywłaszczać sobie tych pieniążków więc za resztę czyli 22zł 40gr kupię jakieś puzzle na stan naszej sali przedszkolnej.
Obliczyłam to wszystko biorąc pod uwagę (a dobrze się złożyło) że mamy 14 dziewczynek i 14 chłopców. Także drodzy rodzice :) Dzisiaj będę na Was polować od godziny 14tej :))))))
Oczywiście, paragon jest do wglądu :)

Do mam i tatusiów chłopców : Was składka teraz nie obowiązuje. Państwo będziecie składać się po tyle samo (10 zł) dopiero w marcu :) Teraz składka obowiązuje tylko rodziców dziewczynek
Pozdrawiam serdecznie. M.K.

--

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

2107 maczetka Kobieta, 34 lata, Tomaszów Lubelski
maczetka

maczetka

Witam w ten słoneczny dzień.
Miałam kilka problemów z racji tego żeby forum mogło istnieć ale chyba sobie jakoś z tym poradziłam . Mam do Was ogromną prośbę. Proszę Was by nasz wątek istniał czysto dla przyjemnośći. Nie chcemy tu dyskusji o Paniach, o kosztach (że za drogo czy za tanio) i inne. wszelkie problemy i nieporozumienia związane z Waszymi dziećmi i nie tylko proszę zgłaszać i wyjaśniach z naszymi Paniami. Nasz wątek ma służyć jedynie integracji rodziców i informowaniu się o sprawach przedszkolnych. Można śmiało pytać (może ktoryś z rodziców ma bardziej niż ja rozwinięty zmysł słuchu i rozumienia słów mówionych) o tematy typu "do kiedy trzeba zapłacic ubezpieczenie?" lub "czy Wasze dzieci chodzą na angielski?". Można też do bólu chwalić się tym czego fajnego nasze dzieci nauczyły sie w przedszkolu, można też opowiadać o tym co dziecko porabia w domu itp. Piszę to ponieważ żeby to forum "mogło" istnieć to obiecałam pewnej osobie , że jeżeli wątek zejdzie do stopnia kłótni, narzekania czy też obrażania kogoś to zostanie usunięty... Więc proszę Was drodzy rodzice o rozważne pisanie postów, tak aby nie zrobić nikomu przykrości ani problemów ponieważ odpowiadam za ten temat i nie chcę mieć nieprzyjemności :)
Także czekam na Was z cierpliwością :) Napiszcie jak tam Wasi chłopcy, czy zadowoleni z ich dzisiejszego święta :) i jak dziewczynki odebrały obdarowywanie małych mężczyzn :))) Pozdrawiam MK.
PS. a dla wszystkich tatusiów ktorzy wciąż są lub przynajmniej czują sie troszkę chłopcami:present:

--

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

2107 maczetka Kobieta, 34 lata, Tomaszów Lubelski
maczetka

maczetka

Dziś o 15.30 rodzice z dziećmi zostali zaproszeni na "Spotkanie z Panią Jesienią" :D Wybieracie się ???:36_27_5:

--

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

2107 maczetka Kobieta, 34 lata, Tomaszów Lubelski
maczetka

maczetka

Gdzie jesteście drodzy rodzice :) Logujcie się i piszcie :D

--

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

2107 maczetka Kobieta, 34 lata, Tomaszów Lubelski
Margeritka

Margeritka

Ja rodziłam w szpitalu w Puławach i mój poród zakończył się cięciem. Myślę, że przebieg porodu nie zależy od placówki, tylko od natury. Samo rodzenie jest trudnym czasem dla kobiety i personel, który traktujue rodzącą rutynowo, zapewne tego nie ułatwia...dlatego w czasie porodu trzeba myśleć o tym, że za chwilę będzie już po wszystkim. Ja chciałam urodzić naturalnie, a w końcu mnie ścieli. Podobnie może być z nacięciem krocza...nie chcesz, a masz... trzeba to dobrze przyjąć, w końcu nie to jest najważniejsze, najważniejsze jest dziecko:) blizna, czy po cięciu, czy po nacięciu krocza goi się szybko. Słyszałam, że w Lublinie jest Klinika położnicza, może warto dowiedzieć się o niej czegoś więcej?

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
Malusia

Malusia

Witam ja nie jestem z Lublina, ale z woj.lubelskiego i rodziłam w Lublinie można dołączyć?

--

27982 malusia Kobieta, 0 lat
Malusia

Malusia

Witam czy są na forum mamusie z tych stron zapraszam do poznania się :wink:

--

27982 malusia Kobieta, 0 lat
paczanga

paczanga

to jenak trochę nas jest z BP. a myślałam że jestem sama.

15608 paczanga Kobieta, 30 lat, dziki wschód BP