Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłam małe rozeznaie i podoba mi się, fajnie, czytelnie. Ale chyba to forum jest świerze, bo mało jeszcze tematów, z drugiej strony fajnie tu byc "od poczatku".

KIMI
Nie ma wątku majówek, może zaczniesz? Ja się przyłączę :) Będę pisac bo niektórych osób nie będzie :)

DAGLES
Miałam Ci opisac czemu się zraziłam do N, nastepnym razem to zrobię, teraz ide juz do łóżeczka czytac gazetki.

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Madzix
Helloł
Nie zaglądałam a tu taki ruch, że aż miło.

Ann
Witaj. Pisz z nami :)

Dagles
Współczuje Ci tego zmartwienia związanego z chorobą, u nas ostatnio był mrota wirus, albo jakaś grypa żołądkowa - Kuba i Mario, mnie ominęło... Ale jak oni się czuli...masakra, a Jagódka jeszcze malutka, wiec napewno bardzo przeżywasz. Pisz jak sie mała czuje.

Kim
Własnie tak sobie myślałam, że musimy Cię powiadomic jakoś i nawet myślałam, to zwalić na Dagles, a tu jesteś, super :)
Ty też masz nowego nicka...:) Dla Was pewnie będe Moą :) Piszcie jak Wam wygodnie, ja lubię obadawa :)

Gosia
Widzę dużo podpisów. Wasze zdjęcie i Barusia. W sumie nie widziałam Cię z bliska więc "wklej się" proszę :)

Moim zdaniem przegięli z N... jakoś nie mogę sie jeszcze przestawić, ale to pewnie kwestia czasu, podobno dużo dziewczyn z N się tu przeniosło. Chyba fajnie jest, ale jeszcze nie zrobiłam rozeznania.

W gazecie DZIECKO jest płyta z bajką "Elmo ratuje Święta BN", Kuba Elmo lubi więc już zakupilismy :)

Pozdrawiam Was Cioteczki, brakowało mi Was. Może powklejacie jakieś zdjątka.:Śmiech:

moa
i tak bede do ciebie pisała moge???????????????
podpisow dużo ,ale zdjecia Bartusia jeszcze nie mam to Adas zle zrobiam ,ale poprawie :Nieśmiały::Nieśmiały:

dagles dobrze ze spadla bedzie ok!!!!! ten wirus o ktorym mooa pisze zaatakowal siostre i chszesniaka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Madzix
Zrobiłam małe rozeznaie i podoba mi się, fajnie, czytelnie. Ale chyba to forum jest świerze, bo mało jeszcze tematów, z drugiej strony fajnie tu byc "od poczatku".

forum wystartowalo tydzień temu (wciąż jest jeszcze rozszerzane o nowe funkcje) i zapraszamy do tworzenia nowych wątków

Odnośnik do komentarza

witam

my po wizycie u pediatry, Jagódka ma infekcję jednak... nasikała na mnie jak ją na rączki wzięłam :Śmiech: Teraz juz bede przytulać tylko w pieluszce u lekarza. Gorączki juz nie ma, ale moze wrócić. Szczepienie znów odwołane! :)
Juz druga infekcja... pierwszą miała we wrzesniu. a pediatra sie zdziwiła ze ma az 7 zęboli!!!! :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Ann Forum bardzo mi się podoba!!

SweetHope super ze jestes!!! napisz koniecznie bo my ciekawe co u Was!!! :Śmiech:

oki spadam do fryzjera!

Odnośnik do komentarza

hej hej

a tu ruch sie zrobil:Zakręcony::Oczko: a fajowo!!

Moaa dla mnie zostaniesz Moaa albo Madzią, hihih, dobrze ze cie rota ominęło, ale chlopaki musieli sie pomęczyc:Męki:
moze skrobne cosik na majowkach, ja nie mam do nikogo zalu, ale jak sie ostatnio odezwalam to odzew byl tylko 2 osobowy:Kiepsko:
aha, jestem na bieżąco z Prisonami!!!!!! wczoraj obejrzalam 8 odc... fajniutki ten Michael:Oczko:

Dagles no widze ze masz nowy fryz i kolorek:Śmiech: ja tez musze sie wybrac bo cos suche końce mam, kiepsko to wyglada a ostatnio cos je rozpuszczam:Oczko:
to Jagódka ma brac antybiotyk????? dobrze chociaz ze temp spadla....

sweethope
a co u małego Mateuszka słychować i dzielnej mamy???

a Atena wie ze tu nas zniosło?????

no nic, siedze w pracy a głowa mi pęka, wrrrr

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

ano u nas teraz juz spoko...niestety maly nie chce ssac cycka, traktowal go jak smoczka,pomeczyl i wypluwal...dajemy mu mleczko nan1 bo na bebilon reagowal rzadkai wodnista kupka i mial straszne kolki, a teraz 3-4 kupki dziennie i jest ok, posteka czasem ale coz taka jego natura, a ja nareszcie ciesze sie macierzynstwem:Śmiech: choc mam czasem wyrzuty , ze cyckiem nie kramie...:Nieśmiały:ale Mati wybral sam...no coz:Spoko:

Odnośnik do komentarza

hejka
fryzura super jest!!!!! co prawda jeszcze krótkie ale juz dłuzsze niz były!! :) :)

Kim a może zmiana imagu sie szykuje?????????????? Moze krótrze???
antybiotyku nie dostała, to lekka infekcja chyba... :) :)
Atena poinformowana. odezwie się na pewno!!!!
avatar zrobiony zaraz po ślubie (2005), bo miałam długie włosy, teraz zapuszczam na podobne ;) i kolor ten sam zrobię.

Sweethope nie smutasaj się!!! Mateuszek najwazniejszy!!!! przynajmniej spokojnie pójdziesz do fryzjera a nie jak ja na jednej nodze i tylko na strzyzenie bo koloryzacja za długo trwa!!!!!

Ann dzięki!!!!! własnie śpi juz 3 h :Zakręcony:

Odnośnik do komentarza

Hej kilkam z pracy, jestem podekscytowana bo moja szefowa otwiera mini przedszkole taka opieka w domu w grupie dzieci (sześcioro). Dziś przyszłam do pracy w strasznym nastroju :( Miałam incydent w żłobku, miałam się umawiać na rozmowę w kierowniczką, a moja szefowa marzyła o tym, aby takie przedszkole otworzyć i postanowiłysmy, że to zrobimy. Ciesze się, dziećmi będzie zajmowała się mama szefowej, ciepła starsza kobieta z podejściem, nauczycielka, jejku, mam nadzieje, że zbierzemy grupę dzieciaczków.

Ann
dzieki za radę, świetna ta opcja :Spoko:
Przetestowałam kilka for i na żadnym prócz N nie mogłam się zadomowić, a tu jakos od razu jak przejrzałałam :) Nawet emotikonki sa fajne

Dagles
Myślałam, że to zdjęcie w avatarze to po fryzjerze:Zakręcony:
Pokaż się więc, bo w avatarze super!!! Ja teraz zapuszczam do ramion i chcę zrobic styling.
Dobrze, że Jagódka nie dostała antybiotyku, tez jestem za nie nadużywaniem leków.

Seetko

Dopisz sie do watku butelkowych mamuś i ciesz sie macierzyństwem :Oczko:
Mateuszkowi napewno nie dzieje się krzywda !

Kim

No bezsensu tyle Cie nie było i 2 odpisujących... Po co to pisać? Wiola tęskniła za Toba, mówiła mi :Oczko:
Ja dziś oglądam 8 odc. widziałam trailer, zapowiada się ostro! A Michaela mam na tapecie w komputerze pracowym:Oczko:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

wpadam na chwilke ,zeby powiedziec dobry wieczor!!!!!!!

Dzis nerwowy dzien az mnie nosi ,nawet wizyta u fryzjera nie pomogła weszłam do domu i wszystko mi przeszkadza

dagles jak Jagodzianka????????? avatarek swietny az nie do pomyslenia ze to ty:Oczko:

kim pozdrawiam

sweet hope moj tez nie chciał ssac cycusia nie wszystkim sie udaje duzo zdrowka

mooa pokaze ci sie ja i moj maz , ten z tyłu to moj brat!!!!!!!!!!chwila prawdy
http://images24.fotosik.pl/112/aa67ced85415e08a.jpg

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Gosia co Cię tak zdenerwowało?????? :(

avatarek swietny az nie do pomyslenia ze to ty
Dzięki!!! ze względu na takie długie włosy???
Ja pamiętam Twoje zdjęcie z Adasiem z jakiegoś plenerku ;)
ładna z Was rodzinka!
Jagodzianka pokasłuje ale nieduzo, jest wesolutka, tempka nie wróciła ;) :)

Magda Trzymam kciuki za mini-przedszkole. rejestrują to gdzieś?
co to jest styling??
zaraz wkleję zdjęcie. mam dłuższe niz zazwyczaj ale Wam się wydadzą krótkie w porównaniu z avatarem!! :)

Odnośnik do komentarza

Kim
No bezsensu tyle Cie nie było i 2 odpisujących... Po co to pisać? Wiola tęskniła za Toba, mówiła mi
Ja dziś oglądam 8 odc. widziałam trailer, zapowiada się ostro! A Michaela mam na tapecie w komputerze pracowym

Madziakochana Wiola:Całus: no ale ciezko byloby pisac z kilkoma rapte dziewczynami...
ech ten michael:Nieśmiały: ładniutki, hihihi, ja na kazdym kompie mam Ninke:Oczko:
no i przestrzegam przed stylingiem: baardzo pali włosy!!! sama nie robilam ale widzialam efekty u jednej z moich nauczycielek, koszmar:Kiepsko:

Kim a może zmiana imagu sie szykuje?????????????? Moze krótrze???
antybiotyku nie dostała, to lekka infekcja chyba...
Atena poinformowana. odezwie się na pewno!!!!
avatar zrobiony zaraz po ślubie (2005), bo miałam długie włosy, teraz zapuszczam na podobne i kolor ten sam zrobię.

Dagles u mnie nie ma szans na new image, bo M nie pozwala na zmiane koloru no i dluuugie mają być, hihihi, zreszta ja mam niewiele czasu na robienie sobie fryzu i ide na łatwizne, wiec fryz musi byc praktyczny, ale zadbany:Oczko:
a Ty masz super fryzurke!!!!!! moze kiedys sobie sprawie, tez przeciez obciełaś duzo, a teraz juz nie wyobrazam sobie Ciebie inaczej:Śmiech: a kolor ten z awatarku jest sliczny, taki z pazurkiem:Oczko:
no Jagodzia miodzio...... oby infekcja szybko sie wyniosła!!!!

gosiai ja tez sle pozdrowienia i mam nadzieje ze chandrowaty nastroj sobie pójdzie!!! pasujecie do siebie z M, brat tez sympatyczny:Śmiech:
i rob sobie tą ognista czuprynke, na smutna jesien w sam raz:Oczko:

sweetka macierzynstwo to cudowna rzecz, nie martw sie ze bez cycuchow:Oczko:

ja teraz zmykam dokonczyc ksiazeczke, a potem lulu;-))

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...