Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie!!!!!!!!!!!!!

daglesnie wiem czy rezygnujemy,dlugo to wszystko trwa zobaczymy i jaka decyzje reszta dziewczyn podejmie

ann
okoliceTECHNIKUM MECHANICZNO ENERGETYCZNEGO?JA 23 lata na słonecznym:Oczko:pozdrawiam i zycze miłego dzionka

Dziś mam wolne i najlepiej by było gdybym z łóżka nie musiała wychodzić,ale przy mlodym to nie realne,od 7.15 na nogach

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Gosia
ma dalej 38,5... pediatra niepoważna chyba ... zapisała przez telefon eurespal...
podam wieczorem p/gorączkowy a z eurespalem sie wstrzymam, bo nie ma objawów (nie jestem za nadużywaniem leków) A ten eurespal to przy ostrych stanach raczej... poza tym ona go i tak nie łyka tylko wypluwa...

Ann dzięki!

Kim super ze jestes!!!!!!!!!! dzieki za rady jeszcze raz!!!

Odnośnik do komentarza

No wiec u nas po staremu, praca, dom i zwierzeta;-)
Brakowalo mi juz pisaniny i czytanka, wiec piszcie teraz duzo coby nadrobic ten czas, hihi

dagles jak malutka znosi goraczke?? musisz sie bardzo martwic...oby to byly ząbki albo 3 dniowka

gosiai mam nadzieje ze klopoty rodzinne to nic powaznego i szybko sie z nimi uporacie!!

Ann pisz z nami, zapraszamy do pogawedki;-)

moaa a czemu masz nowego nicka?? mi sie stary podoba;-))

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dagles
Gosia na razie jej wyszły niedawno, i nie pcha rączek do buzi...
mamy wizytę na 10 jutro. bede spokojniejsza jak ją obejrzy.

pewnie niech ja zbada moze cosik sie wykluwa a moze trzydniowke złapała ????????? trzy dni goraczki na trzeci dzien moze sie wysypka pojawic ale nie musi i wszystko mija

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Helloł
Nie zaglądałam a tu taki ruch, że aż miło.

Ann
Witaj. Pisz z nami :)

Dagles
Współczuje Ci tego zmartwienia związanego z chorobą, u nas ostatnio był mrota wirus, albo jakaś grypa żołądkowa - Kuba i Mario, mnie ominęło... Ale jak oni się czuli...masakra, a Jagódka jeszcze malutka, wiec napewno bardzo przeżywasz. Pisz jak sie mała czuje.

Kim
Własnie tak sobie myślałam, że musimy Cię powiadomic jakoś i nawet myślałam, to zwalić na Dagles, a tu jesteś, super :)
Ty też masz nowego nicka...:) Dla Was pewnie będe Moą :) Piszcie jak Wam wygodnie, ja lubię obadawa :)

Gosia
Widzę dużo podpisów. Wasze zdjęcie i Barusia. W sumie nie widziałam Cię z bliska więc "wklej się" proszę :)

Moim zdaniem przegięli z N... jakoś nie mogę sie jeszcze przestawić, ale to pewnie kwestia czasu, podobno dużo dziewczyn z N się tu przeniosło. Chyba fajnie jest, ale jeszcze nie zrobiłam rozeznania.

W gazecie DZIECKO jest płyta z bajką "Elmo ratuje Święta BN", Kuba Elmo lubi więc już zakupilismy :)

Pozdrawiam Was Cioteczki, brakowało mi Was. Może powklejacie jakieś zdjątka.:Śmiech:

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...