Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrs_szaya

taaa.... no w porównaniu ze mną to powinnaś klaskac uszami ze szczęscia :-) a Kluska powinna niemal unosic się nad ziemią :-)

dzis bylam u psycholog. wizyta 30 min a ja siedzialam 50 i jeszcze bym dalej gadala jakbym mogla
wysluchala wszystkiego, nazadawala mnóstwa pytań. I wysłała najpierw do psychiatry nakonsultację, żeby mi zlecił badania neurologiczne i wogole pogadac z nim. chyba nie obejdzie sie bez prochów ale zobaczymy.
psychiatre mam w środe rano więc szybciutko i tak fajnie że nie musze byc na określoną godzinę. wybralam godziny przedpoludniowe (bo Ł mnie może wozic ze względu na nerwowy żołądek - bo w autobusie mogłby byc problem) więc mam sie poprotu pojawic miedzy 8 a 12.... jak mi wygodnie. calkiem fajne podejscie

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Jeśli idzie o postępy imprezowe - mam już zamówiony tort (Kat_ja w Bajce::):)

Poza tym nadal w lesie, ale jakoś to będzie:Oczko:

Kat_ja nasz też będzie śmietanowy i na dodatek zupełnie zwykły, ale szkoda mi kasy wydawać na wymyślny i niedobry. Dokupię fontannę zimnych ogni i będzie ubaw::):

Kluska fajnie, że koncert udany:great: No i szybkiego zarobienia na meble:great:

Mrs słyszałam, że znowu to badziewie krąży:sarcastic: Szybkiego wyzdrowienia:Całus: Fajnie, że tak szybko możesz trafić do lekarza:great: Oby szybko przyszły również rezultaty:great:

Anya powodzenia w walce z zaparciami, jak to się mówi jak nie urok to sraczka:sarcastic: A Weronika waży tyle co Staszek po skończeniu 7 miesięczy:eek: WOW::):

Anulka oby świeże powietrze wygoniło depresję:great:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

Cholera, wyszło mi 12 punktów :Wściekły: A byłam przekonana, że nie dojdę dalej niż do 5... Ale nie martwię się, bo to jest test z 1961r., więc pewnie nijak ma się do rzeczywistości :sofunny:

Anulka z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że takie wypady na łono natury, świeże powietrze i obecność bliskich osób bardzo pozytywnie wpływają na poprawę samopoczucia. Oby i u Was tak było :Całus:

Anya, mrs_szaya musze Wam powiedzieć, że ja zdecydowanie jeśli mam do wyboru to wolę zaparcia niż biegunki :Oczko:. Anya próbowałaś jeść suszone morele albo śliwki? U nas działają cuda i to czasem aż za szybko :sofunny:

AsJa mam nadzieję, ze będziecie zadowoleni z tortu. Nasz ostatni kawałek zniknął wczoraj i wcale nie był gorszy niż pierwszego dnia. Dla mnie najwazniejsze, że nie był perfumowany żadnym świństwem.

Upiekałam właśnie ciasto z truskawami wg przepisu ciotki A. i już nie mogę się doczekać próbowania :Śmiech: Jak wyjdzie fajne, to wrzucę przepis, bo jest super prostackie.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

kat_ja
Anya próbowałaś jeść suszone morele albo śliwki? U nas działają cuda i to czasem aż za szybko :sofunny:

Kat_ja jadłam i morele i śliwki suszone a nawet świeże ogórki-myslałam, że juz po tym to ją pogania ale niestety na Weronikę nic nie działa.... Zaparła się i tyle :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anulka
Kasiu dzięki, też na to liczę. A Wy gdzie na urlop i kiedy?

My dopiero we wrześniu, ale za to niech Kreta drży w posadach :sofunny:

anya
kat_ja
Anya próbowałaś jeść suszone morele albo śliwki? U nas działają cuda i to czasem aż za szybko :sofunny:

Kat_ja jadłam i morele i śliwki suszone a nawet świeże ogórki-myslałam, że juz po tym to ją pogania ale niestety na Weronikę nic nie działa.... Zaparła się i tyle :Oczko:
Twarda sztuka znaczy się :Oczko: Powodzenia!

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

kat_ja

anya
kat_ja
Anya próbowałaś jeść suszone morele albo śliwki? U nas działają cuda i to czasem aż za szybko :sofunny:

Kat_ja jadłam i morele i śliwki suszone a nawet świeże ogórki-myslałam, że juz po tym to ją pogania ale niestety na Weronikę nic nie działa.... Zaparła się i tyle :Oczko:
Twarda sztuka znaczy się :Oczko: Powodzenia!

taaak!!! już teraz twarda sztuka z niej więc co będzie jak wyrośnie....? Aż strach się bać :Oczko:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
kat_ja
Anya próbowałaś jeść suszone morele albo śliwki? U nas działają cuda i to czasem aż za szybko :sofunny:

Kat_ja jadłam i morele i śliwki suszone a nawet świeże ogórki-myslałam, że juz po tym to ją pogania ale niestety na Weronikę nic nie działa.... Zaparła się i tyle :Oczko:
spróbuj dac jej lacidofil lub lakcid, Majusi pomógł

Odnośnik do komentarza

Anulka
anya
kat_ja
Anya próbowałaś jeść suszone morele albo śliwki? U nas działają cuda i to czasem aż za szybko :sofunny:

Kat_ja jadłam i morele i śliwki suszone a nawet świeże ogórki-myslałam, że juz po tym to ją pogania ale niestety na Weronikę nic nie działa.... Zaparła się i tyle :Oczko:
spróbuj dac jej lacidofil lub lakcid, Majusi pomógł
narazie podajemy Dicoflor. Ale to dopiero drugi dzień więc pewnie jeszcze musimy poczekać ::(:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

aaa a Duphalac?? to tez na "pogonienie" jest dla dzieci

Kat_ja wiesz. test niby proste pytania ma, takie raczej "ponadczasowe" wiec kto wie.
Xawery póki co ma zastój kupowy od 10:30.

zrobilam mu do picia miętke rozcieńczoną z wodą i sokiem malinowym.
dosypalam Dicoflor do mleka, wepchnęłam 1.5 kpsułki węgla i zobaczymy co bedzie dalej.

no i musialam po pieluchy leciec, bo mi sie zapas jakos szybciej skonczył hehe

Odnośnik do komentarza

AsJa

Anya oby w końcu się ruszyło. A długo to tak?

AsJa już trzeci tydzień ::(: jest tak: 7 dni; kupy nie ma; dostaje czopek; i dalej-7 dni.....
jeśli jeszcze tak 2 razy się zdarzy to idziemy do lekarza i wtedy wprowadzi jekieś chemikalia. Mam nadzieję, że się poprawi bo ani ja ani lekarka nie chcemy faszerować Weroniki prochami. No ale jak nie będzie innej opcji to niestety...
Jak pierwszy raz bylam z tym u lekarza to potwornie sie wkurzyłam bo stara baba kazała mi więcej pić a ja wypijam okolo 3litrów dziennie-więcej po prostu nie dam rady. na szczęście teraz już mamy dobrą i fachową opiekę :Śmiech:

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

taaaa siódma kupa za nami... węgielek zaczyna wychodzic. 7h wędrował po brzuszku... tyłek tak odparzony ze nie da sie dotknąc a smarowac trzeba. wiec wypatentowalam jakąs próbke po perfumach, przepłukałam napackalam tormentiolu dolalam oliwki wymieszałam i mu psikam. mam nadzieje tylko ze ta oliwka jeszcze bardziej nie podrażni....
i tylko biegunka, zadnych innych symptomów.

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya
taaaa siódma kupa za nami... węgielek zaczyna wychodzic. 7h wędrował po brzuszku... tyłek tak odparzony ze nie da sie dotknąc a smarowac trzeba. wiec wypatentowalam jakąs próbke po perfumach, przepłukałam napackalam tormentiolu dolalam oliwki wymieszałam i mu psikam. mam nadzieje tylko ze ta oliwka jeszcze bardziej nie podrażni....
i tylko biegunka, zadnych innych symptomów.

Mrs_szaya nie chcę Cię martwić, ale nasz zaufany lekarz mówił, że jak się biegunka trochę uspokoi to mogą się pojawić wymioty :Kiepsko: No i u Gośki te parę razy co ją dopadło, dokładnie tak było. Trzymam kciuki, aby Was to minęło :Całus:

A ja właśnie wróciłam ze sklepu i oczywiście znowu zaraz lecę pod prysznic, bo jestem lepiąca jak rozmoczona żelka :Histeria: Niech ta pogoda się jakoś wreszcie ustabilizuję bo zejdę...

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Wczorajszy dzień dał mi pogodowo w kość::(:

Mam nadzieję, że dziś będzie trochę lepiej. No i chociaż ta kapka słońca podsuszy moje pranie, które odmawia schnięcia:Histeria:

Anya dobrze, że masz teraz sensowną lekarkę. Trzymam kciuki, żeby się obyło bez chemii:Całus:

Mrs współczuję Ci bardzo. U Staszka z reguły przebieg był z wymiotami:sarcastic: A facetów trzeba wysłać na księżyc:sarcastic:

Kat_ja a jak Gocha w przedszkolu? Już nie rozrabia?

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

narazie nie ma tragedii... tzn juz mam dosc tych ciągłych zmian pieluch bo przy tym jest awantura, a skonczyly mi sie juz pomysły na zabawianie, zagadywanie i odwracanie uwagi.

doczytalam sie ze moze trwac 3-5 dni
moze nie bedzie mial wymiotów

ale Ł też nadal wierci. już 4ty dzień

Odnośnik do komentarza

Aaaaaa!!!!!!!!!!!!! Ale jestem wk....a :Wściekły: Bankomat zeżarł mi kartę i straciłam prawie godzinę czasu czekając aż go odblokują i mając nadzieję, że mi ją odda :Wściekły: :Wściekły: :Wściekły: Na koniec okazało się, że nie mają łączności z nim i dupa z tego będzie. Więc musiałam zastrzec kartę, ale to na szczęście poszło już szybko. Natomiast miałam dodatkowego stresa, bo mi bateria siadała w telefonie i nie wiedziałam czy mnie przypadkiem nie rozłączy :glass: Do tego stękająca Gocha, hulajnoga i torba zakupów, które na szczęście zdąrzyłam zrobić resztą gotówki :lup: Idę się upić :Histeria:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

mrs_szaya
o matko Kat_Ja , to to dobrze ze zdazylas zakupy zrobic jeszcze

ja sie przekimałam z małym 2h, a on 3.5h spał !
zmierzylam sobie cisnienie 20 min po wstaniu
72/46 !!!!
chyba niepowinnam życ

No to witaj w klubie... Ja z kolei jak wróciłam z tej całej eskapady bankomatowej zmierzyłam sobie cukier i wyszedł mi... 48 :Kiepsko: Klasyczna hipoglikemia :Histeria: Zaraz wtrąbiłam banana i szklanę soku. Ale co się nadenerwowałam to moje...

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...