Skocz do zawartości
Forum

Akcje w Mazowieckim


Rekomendowane odpowiedzi

http://parenting.pl/screeny/wola.jpg

Kolejny dzień z okazji Dnia Dziecka, wspaniałe imprezy, super atrakcje
zapraszamy gorąco w imieniu Parenting.pl
My też tam będziemy ;) :36_1_21:

31 maja 2009 godz. 12.00 - 18.00
Międzynarodowy Dzień Dziecka
WYOBRAŹNIA - KREATYWNOŚĆ - INNOWACJE
Amfiteatr w parku Sowińskiego

SCENA
• Pippi Piratka - koncert rockowy
• Papugi w tarapatach
• pokazy artystyczne i Kominiarczyk - Teatr Coctail
• Zakończenie akcji: Wyprawa MAMA i Motema Africa
• Konkursy pełne owoców, warzyw i soków!
• Teatr Mimo - spektakl Claunada

PARK
• Strefa animacji STWORA
• Zagroda zabawki ludowej i warsztaty - ETNIK
• Wagabundowy Plac Zabaw i strefa animacji cyrkowych
• Animacje wolskich instytucji kultury
• Sektor animacji sportowych
• Sektor organizacji pozarządowych i niezależnych animatorów
• Stanowisko Komendy Rejonowej Policji Warszawa-Wola

więcej szczegółów Serwis kulturalny Dzielnicy Wola

Odnośnik do komentarza

Witajcie jestem tak wkurzona, że zaraz eksploduję :Wściekły: Moje dziecko pierwszy dzień w przedszkolu po przerwie i juz odpaliła taki numer, że tylko :lup: Otóż dzisiaj w ogrodzie bawili się w domku i wymyslili, że podleją roślinki. No i kurde podlali :Wściekły: Tak, że wszyscy za przeproszeniem się oszczali :Glass: No bo w sumie po co do toalety, skoro można roślinki podlać :Wściekły:

Anulka tak, luxmedowa laryngolog. Nazywa się Ewa Grochulska, ale z tego co widziałam przyjmuje tylko w Al. Jerozolimskich.

Mrs_szaya okres pobierania zasiłku wychowawczego z tego co się orientuję liczy się do podstawy emerytury. Jesli chodzi o okres przebywania na bezrobociu (pod warunkiem, że jesteś zarejestrowana w UP) liczy się do lat, ale nie jest okresem składkowym, więc nie wchodzi Ci do obliczenia podstawy emerytury. Szkoda sprzętu. Ehhh... ludziom to wszystko się potrafi do łap przykleić :Wściekły:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Ann ale super

my ostatnio z sąsiadką miałyśmy niecny plan wzięcia po 300pln z domowego budżetu i ucieczke na weekend nad morze.... aaaale jakos zadna odważna nie jest zeby chłopów z dziecmi zostawic :D

narazie zaczytuję się o warszawskich psychiatrach, psychologach terapiach etc etc.... sporo tego...
ale jak już powiedziałam A to tzeba bedzie powiedziec B

Odnośnik do komentarza

Jestesmy juz w domu, ale nie odetchnelam z ulga, bo wypisali nas jak tylko mogli najszybciej ze wzgledu na potwierdzonego rotawirusa. Nie chcieli zeby infekcja sie rozprzestrzenila po szpitalu, tak, ze jak tylko Teos przestal goraczkowac i wymiotowac wyszlismy do domu.
A w domu dalej nie chce jesc z piciem musze go gonic, ale juz chyba lepiej. Najgorsze, ze znow zaczyna miec katar. To chyba jednak alergia tak nam daje popalic, no chyba, ze jakas bakteria.

Malgosiu - nie mam pojecia skad to zapalenie pluc. Wiem, ze od 3 tygodni walczylam z zapaleniem spojowek i katarem, az w koncu Teos dostal goraczki, ktora mu sie ladnie zbijala, a jak juz dotarlismy do lekarza, to pojawily mu sie na szyi wybroczynki. To podobno zawsze powinno byc sprawdzane w szpitalu. Mial stwierdzone zapalenie gardla. a zapalenie pluc wyszlo dopiero nastepnego dnia. Dziwne troche, bo w ogole nie kaszlal. W zyciu bym nie powiedziala, ze tak mozna chorowac na pluca. No i ten cholerny rotawirus sie przyplatal jeszcze w szpitalu. Juz prawie moglismy wyjsc na przepustke to polegl i dwa dni lezal.

http://www.suwaczek.pl/cache/9c8af375d0.png

Odnośnik do komentarza

Dobry. Wreszcie dotarłam do kompa. Cały dzień gotuję :Oczko:

Niutek dobrze, że jesteście już w domu. Tu będziecie mieć więcej spokoju na pewno. Niezmiennie zdrówka! Mam nadzieję, że Teoś wydobrzeje i w pełni sił powita lato. Tylko czy lato powita w końcu nas...

Kluska jak koncert?

Ann jak wyjazd?

Wszystkie pozostałe jak życie? :Śmiech:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

Hej::):

Wróciłam. Przywiozłam zadowolone dziecko::): Nawet krowę doił:great: Normalnie rozrywki dla miastowych:Oczko:
Od dziś już w przedszkolu.
Teraz się głowię nad imprezką urodzinową:sarcastic: Wszystko mam w proszku i nie wiem, jak się do niedzieli wyrobię. Dobrze, że choć prezent mi przyszedł:Oczko:

Kat_ja a wy zrobiliście imprezkę w weekend?

Ann super takie oderwanie. Jak wrażenia po spotkaniu?

Mrs to ważne, żeby teraz nie odpuszczać, bo to zaprocentuje w przyszłości:great:

Kluska jak koncert? Fajnie jest pójść z rodzicami do pracy:Oczko:

Niutek oby już tylko szło ku poprawie:Całus::Całus:

Asia mama Stasia (2.07.2005) i Franka (10.12.2009)
http://lb5f.lilypie.com/FdNYp2.png
http://lb1f.lilypie.com/Ev2pp1.png

Odnośnik do komentarza

AsJa impreza fajna. Dużo ludzi, ale dałam radę. Tort wg mnie bardzo przyzwoity i w dobrej cenie (śmietanowy - 37PLN/kg), więc mogę polecić. Co prawda nie był jakiś super wymyślny bo tylko serduszko, ale Gocha była zachwycona, a to najważniejsze :Oczko:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

ano wlasnie, za oknem ZUPA dobrze ze juz przestało tak wiac.

aczkolwiek dołączam do grona Rotazawirusowanych.... Xawek ma sranko od rana. Ł osattnie 2 dni męczyło ale myslal ze to z kaca no i o.... mnie nie wzieło. i mam nadzieje ze mnie ominie... bo nie mam ochoty znowu się męczyc jak w lutym
Na dodatek mały od tygodnia sie z opryszczką męczy, górna sie zagoila to na dolnej wardze wyskoczyło
ehhhh

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałam napisać, że z tą pogodą to straszna lipa :Kiepsko: Dzisiaj dla odmiany ubierając się niby adekwatnie do odczuć temperaturowych zarejestrowanych na balkonie spociłam się jak szczur i chyba z kilo tłuszczu mi się wytopiło :Histeria:

Mrs_szaya trzymaj się i nie dawaj się rota. I jeszcze raz dzięki za ćwiczenia, które podałaś jakiś czas temu. Robię od paru dni i czuję się super. Wręcz nie mogę się doczekać następnej sesji :Śmiech:

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

witam

dawno mnie tutaj nie było ale widzę, że nie tylko mnie.

Kat_ja ja dzisiaj chyba też kilo tłuszczu się pozbyłam... :Oczko: no ale teraz ciemno nad Ursynowem i czuję burzę w powietrzu.

Mrs u Was sranko a my walczymy z zaparciami Weruśki. Na szczęście jesteśmy w dobrych rekach więc jestem spokojna. Każdemu w razie potrzeby zyczę takiego lekarza.

a poza tym moje dziecię rośnie w oczach. Wczoraj waga pokazała 7300!!!!

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Anya oj ciemno ciemno, światła zapaliłam. Nagle pociemniało i huczy wrr

A dziecina rośnie jak na drożdżach ::):. Zdrowo u Was?

Kasiu ja dzisiaj Mikiego wystroiłam tak, że bałam się, że jak szczur spoci się jak nic. Na szczęście Pani wykazała zdrowy rozsądek i rozebrała go do koszulki na ramiączka :uff: (U niego kilogram mniej to masakra)

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

no pogoda boska. uwielbiam burze :-)
a te letnie najbardziej :-)

no małego tyłeczek piecze bo co chwila pojękuje, ale póki co sie juz nie zalatwiał, a ostatnia 'porcja" wyglądała na "resztkę" wiec oby tak dalej. zjadl troche fasolki szparagowej a na kolacje ziemniaczka gotowanego z pulpecikiem dostanie.

ja nie wiem juz sama czy lepsze zaparcie czy biegunka.... :-/

spisalam sobie własny życiorys psychologiczny na jutro zeby miec jakis zarys o czym gadac.
zebralam papiery ze szkoly na ktorych mam ze bylam 'nadpobudliwa"
zapewne pani psycholog nie uznaje doroslych z ADHD (jak 99.9% lekarzy) no ale przebąknąc cos mogę. zobaczymy

na 32 objawy depresji z ksiażki "Kobieta i depresja" mam 27.... heh.. szurnięta jestem:Padnięty:

Odnośnik do komentarza

anya
no i leje.....

Anulka oprócz zaparć z ktorymi walczymy to wszystko w porządku-oby tak dalej. A jak Twoje dzieciaczki?
skąd ja znam te zaparcia :arrow1:
a u nas jak u nas...gil i kaszel u Majki (nie wiem, czy alergią może być mokry kaszel i katar non stop) a Miki jak Miki, jak nie walnie Majki 50 razy na dzień to chory chodzi wrr

Odnośnik do komentarza
Gość mrs_szaya

Anulka no pewnie ze to moze byc alergia
Kuba ma jak ja to mowie "permanentne przeziębienie" wiecznie ma katar i pokasłuje, czasem mnej czasem bardziej

co do kłótni w rodzeństwie narazie mam spokój, Kuba został dłuzej u taty po weekendzie. mial wrocic wczoraj albo dzis, ale ni widu ni słychu, dzis chyba zadzwonie bo mogliby sie juz odezwac

Odnośnik do komentarza

Mrs łaczę się w bólu depresyjnym. Nie wiem ile miała bym punktów, ale też nie mało. Mam nadzieję, że wyjazd na wies na dwa miesiące dobrze mi zrobi. W każdym razie będzie moja mama i babcia, więc przynajmniej nie będe siedzieć sama w domu. No i dzieci wybiegaja się na świezym powietrzu przez cały dzień...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...