Skocz do zawartości
Forum

Wyniki morfologii córki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wyników morfologii mojej córki. W pierwszej dobie życia pojawiła się żółtaczka: 5.88 mg/dl. W trzeciej dobie żółtaczka wyniosła 10,46 mg/dl. W wypisie widnieje informacja, że przyczyną żółtaczki było zakażenie wrodzone P39.2. Podano Ampicylinę, ale nikt mnie nie poinformował, co to za zakażenie. Proszę o interpretację wyników morfologii mojej córki: Hb- 14g/dl E: 4,03 m/ul MCHC - 35.4 g/dl MCV- 98,3 fl L- 31,5 K/ul Ht- 39,6 % PLT- 243 K/ul Rozmaz: Pał.-6% Segment.-64% Kwasochł.-2% Limfoc.-26% Monoc.-8% CRP - 1,2 mg/dl

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Wyniki wyżej przedstawionej morfologii były robione w pierwszych dobach córki. W czwartej dobie stwierdzono, że dziecko jest zdrowe i wypuścili nas do domu. Jaka mogła być przyczyna zakażenia, jeśli w ciąży wszystkie wyniki miałam dobre i nie cierpiałam na żadne schorzenia? Konflikt serologiczny wykluczony, mi zrobiono badania na Antygen Hbs, który wyszedł ujemny, nie wykryto przeciwciał anty HCV. W jakim celu robiono mi te badania?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...