Skocz do zawartości
Forum

Zaparcia, ulewanie, wysypka, ale brak gorączki


Gość AngelikaK91

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AngelikaK91

Witam. Mój 8 tygodniowy synek zmaga się z zaparciami, ulewaniem nawet po dwoch godzinach od jedzenia, kupki do tej pory zielone luźne raz dziennie, pojawiła się wysypka na główce, twarzy, uszkach i troszke na brzuszku. Polecono nam zmienić mleko i z bebilon comfort zmieniliśmy na Humana (bo nietolerancje laktozy wykluczono) ale po 3 dniach widze ze wysypka na brzuszku jest wieksza, chociaz przez ostatnia dobe kupki byly zolte i bardziej zwiezle i nawet mniej sie skrecal. Dzisiaj problem gazow powrocil, po 3 dniach stosowania. Zmieniac mleko dalej ? Czy zaczekac ? Ale martwi mnie ze wysypka sie powiekszyla.

Odnośnik do komentarza
Gość AngelikaK91

Stosuje nadal mleko Humana, ten jeden dzien kiedy wrocily zaparcia to byl jakis epizodyczny bo juz kolejnego bylo dobrze. Kupki zwiezle zolte, dziecko spokojne. Dodam ze dodawalismy caly czas kropelki Sab SImplex. Po tygodniu takiego karmienja gdzie wszystko bylo super, postanowilam zaczac odstawiac kropelki. Zaczelam dawac co drugie, pozniej trzecie karmienie. I powrocil mi temat zaparc, a nawet bardziej problemu zrobienia kupki bez spinania sie. Po jedzeniu jest grzeczny, nadal potrafi sobie lezec, smiac sie przez dwie godzinki, ale jak ma zrobic kupke to sie prezy, "szukuje" sie do tego przez 3-4 karmienia a na koniec kupka jest zielona z zoltymi grudkami. Wrocilam tez od soboty do podawania SS co karmienie, ale z 15 kropel przeszlam na 12. Kwestia kropelek czy jednak nie to mleko ? Czy sprobowac zmienic?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...