Skocz do zawartości
Forum

Mały wypadek..


Gość Mlodamama1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mlodamama1

Witam Szanowny Panie Doktorze,
Pisze do Pana z jeszcze jedna sprawa, pytankiem.
Wczoraj wieczorem mialam przypadek że siedzialam  na łóżku I wzielam do odbicia  moje malenstwo na siedzaco w pozycji  pionowej I chcialam wstac, zahaczylam o koldre, zachwialam  sie I polecialam z malutkim w pozycji pionowej z mojej pozycji siedzacej na lozko(materac),nie byla to duza odleglosc ale byl to troche gwaltowny, szybki ruch. na lokciach sie zatrzymalam ale tak jak sie zatrzymalam na lokciach tak glowka juz w tym Samym czasie byla na materacu. Nastepnie reszte ciala odlozylam. Byla to troszke szybka sytuacja. Caly czas mialam reke pod glowka I pod pupa. Ale kiedy go położyłam szybkim  ruchem na materac , pierwsza glowka to boje sie ze reszta glowki uderzylo o ten materac i czy go troche nie zgielam w pleckach. Glownie boje sie o to ze moglo mu sie cos stac tzn. Urazy mozgu, mikrouszkodzenia czy kręgłosupa . Dziecko po tej sytuacji nie plakalo ani nic. Normalnie sie zachowywalo. Czy w takiej sytuacji cos zlego moglo sie stac ?? Niech sobie Pan Doktor to wyobrazi:)
Przyznam ze sie wystraszylam i boje sie o mojego dzidziusia, i te "mikrouszkodzenia"...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość Mlodamama1

Pani Anetko, odpowiedź brzmi ze jestem wrazliwa, to moje 1 dziecko.
Na internecie pisza ze nie mozna nawet gwaltownie podnosic dziecka czy na rekach pobujac bo moze dziecko doznac "mikrouszkodzen" ? Stad moje pytanie do Pana Doktora...
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Prosze zapytać mamy, babci, cioci jak kiedyś usypiano dzieci. Bujano je kolyskach/wozkach czasem tak ze prawie obijaly się o burty. I tym dzieciom nic nie jest. Sa zdrowymi doroslymi ludzmi. Oczywiście nie pochwalam tego sposobu ale to oznacza ze dziecko nie jest takie kruche. Matka natura wie co robi. Moja lekarka uwaza ze trudno dziecku zrobic krzywde. Trzeba byloby sie bardzo postarac. Dzieci przezywaja duzo gorsze wypadki. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...