Pytania do pediatry

Gorączka u dziecka 4 lata codziennie

~Dzesi

~Dzesi

Witam. Dziecku 4 lata od paru dni bardzo zimno, przychodzi z przedszkola idzie spać bo tak jej zimno i śpi około 13 14 godzin . Gorączki nie ma w czasie dnia pojawia się w nocy i dochodzi do 40 stopni rano już nie ma . Nigdy tak nie złożę tak chodziła spać. Co może być przyczyną?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Der22

~Der22

Mi też niedawno bardzo pomógł ranking z http://rankingtermometrow.pl/ jak szukałam nowego termometru do domu. Chciałam mieć w końcu bezdotykowy bo jednak jest wygodniejszy i bezpieczniejszy, nie ma ryzyka że coś pęknie pod pachą itp. bo po prostu mierzy się na odległość.

~margosia79

~margosia79

Dziecko bardzo pookrywane potrafi być nawet o stopień cieplejsze przez jakiś moment. JA się tak raz przestraszyłam - jeszcze za czasów mierzenia temperatury termometrem zbliżeniowym, a nie pod pachę. Faktycznie, była infekcja i za pierwszym razem wyszło mi ponad 39 stopni, Ale odkryłam trochę dziecko (zostawiłam odkryte na chwile tylko do pasa) i za chwilę było 38,5 - też sporo, ale to już nie 39 i mniej nerwowo czekałam na początek działania środka przeciwgorączkowego.