Skocz do zawartości
Forum

Kaszel u 3miesięcznego dziecka


Gość Karolina-Stargard

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karolina-Stargard

Witam, kaszel u córki trwa około dwóch, moze dwóch i pół tygodnia. Zaczęło się z niczego... po prostu zaczęła kaszel. Początkowo myślałam, że zachłystuje sie śliną, ale to był już ten kaszel. Wczoraj byłam 4raz u lekarza odkąd to sie zaczęło. I jest wszystko ok. Córka nie ma problemu z oddychaniem, nie ma i nie miała kataru ani gorączki. Nadmieniam, ze jeszcze jest w domu druga córka 5 letnia przedszkolanka. Juz nie wiem co mam robic

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina-Stargard

Witam doktorze. Dzisiaj poszłam do innego lekarza, zasugerowałam sie doktora wypowiedzią. Poszłam prywatnie oczywiście. I okazało sie, że dziecko ma zapalenie oskrzeli- delikatne. Dostała leki wziewne tj. Budixon NEB i Ventolin mam inchalowac przez dwa tygodnie 2razy dziennie. A później ba kontrol. Dziwi mnie to, że lekarze używają tego samego narzędzia pracy czyli stetoskopu i jeden nic nie usłyszy a drugi juz na pierwszej wizycie mi mówi ze słychać chrząkanie, szmery itp. Dzisiaj nie spałam całą noc bo nie dawało mi spokoju, ze lekarz mówi mi, że nic nie slyszy. Ale na szczęście poszłam dZisiaj do innego, przede wszystkim sprawdZonego. Który jest tez pulmonologiem chorób dziecięcych. Mam nadzieję, że poprawa będzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...