Skocz do zawartości
Forum

plamy po kontakcie z mlekiem, białkiem jajka itp,,


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do alergologa lub immunologa. Moj syn po każdym kontakcie z mlekiem lub jego przetworami ma na skorze czerwone plamy, które znikaja do pół godziny. Nawet ciasteczko z mlekiem w składzie go uczula. Podobna reakcja lub nawet gorsza jest na czekoladę, plamy są bardziej rozlane i czerwone. Innych objawów brak. Mały świetnie przybiera a ja nadal karmie piersią i nigdy nie byłam na diecie eliminacyjnej. Jedyne co to czesto budzi się w nocy ale sądzę, że po prostu chce sie przytulić no i poci się bardzo szczególnie podczas jedzenia mleka i snu - jednak to chyba rodzinne. Aktualnie nie mam żadnego zdjęcia z tymi plamami, ale przypomina to typową pokrzywkę, są to wypukłe czerwone plamy czasem z białymi miejscami. Ustępują jak już pisałam bardzo szybko. Proszę o jakąś radę co do kierunku postępowania. Na razie nie mam skierowania do alergologa, potem znów oczekiwanie na wizytę, a ja nie wiem czy synowi dawać nabiał, białko z jajka?po wszystkim tym ma plamy a ponadto plamy są także po mleku kozim. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...