Skocz do zawartości
Forum

Niekonczaca sie infekcja


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Juz ponad 5 tyg moja coreczka (3 latka) jest chora. Zaczelo sie od zwyklego kataru, kaszlu. Po ok 5 dniach pojawila sie krostka, nastepnego dnia kolejne 2 na glowce. Lekarz stwierdzil ospe. Ospa przebiegla lagodnie katar, kaszel, bez goraczki, jedynie 3 krostki z czego tylko jedna z plynem(do konca nie mam pewnosci czy byla to ospa). Po odpadnieciu strupka(ok2 tyg po pojawieniu sie krostki) udalam sie do lekarza na kontrole, poniewaz katar i kaszel ciegle sie utrzymywal. Osluchowo bez zmian. Lekarz stwierdzil infekcje wirusowa. Minely kolejne 2 tyg. Zolty, gesty katar. Mokry kaszel w dzien i suchy w nocy. Zdarza sie tez mokry w nocy i suchy w dzien. Przez ok 3 tyg inhalacje z soli fizjologicznej, nebu dose, suropy, krople do nosa(z przerwami po 5 dniach stosowania). Lekarz nie widzi problemu a ja odchodze od zmyslow. Raz kaszel mokry raz suchy, raz katar zolty raz przezroczysta woda z noska. Nie wiem jakie leki, z czego inhalacje. W poniedzialek ide na prywatna konsultacje, chce rozniez zrobic wymaz z noska i zgadac krew. Prosze o informacje jaka moze byc przyczyna? Czy moze byc to cos groznego? Dodam ze przez te 5 tyg nie bylo goraczki ani stanu podgoraczkowego, gdzie jeszcze rok temu goraczka byla przy kazdej infekcji. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...