Skocz do zawartości
Forum

Czy warto podawać dzieciom tran?


Gość Mama Kuby

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,
czy warto podawać dziecku tran? Podaję go synowi codziennie, sama też go łykam i dotąd wierzyłam, że dzięki temu nie chorujemy. Ale!

Przeczytałam ostatnio taki artykuł o tym, że łatwo natknąć się na podróbkę tranu i że to takie "ścieki" zamknięte w kapsułkach, a ludzie się na to nabierają. Nie wierzę we wszystko, co przeczytam w internecie;) ale bardzo mnie to zaniepokoiło, więc proszę pana doktora o radę - czy warto suplementować tran, a jeśli tak, to na co zwracać uwagę przy jego zakupie?

Odnośnik do komentarza
Gość Alicja curda

Witam, zastanawiam sie tylko skad ta pewnosc co do czystosci tranu? Skad takze pewnosc ze te dorsze zyja wolno ? A nawet jezeli tak jest to czy wg Pani gwarantuje to dobra jakosc tego produktu? Otoz niestety nie , choc bardzo bym chciala zeby tak bylo . Musimy miec nadzieje ze to co kupujemy jest dobre dla nas i naszych dzieci, ale slyszac i wiedzac jakie straszne jest zanieczyszczenie wod, pewnosci nie moze miec nikt ! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość smoczyca

Cóż, analiza chemiczna produktu to nie jest jakaś czarna magia, jak ma pani jakiekolwiek wątpliwości co do czystości czegokolwiek, zawsze można oddać próbkę do badań, akredytowane laboratorium na pewno przedstawi rzetelne wyniki;). Tyle teorii, dla mnie skoro producent zapewnia, że tran jest przebadany, nie ma zanieczyszczeń, a dorsze są wyławiane z najczystszego morza na świecie to ja nie mam podstaw, by w to nie wierzyć. A gdybym miała, to bym zrobiła to, co napisałam na samym początku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...