Skocz do zawartości
Forum

Podejrzenie alergii - AZS


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Panie Doktorze. Mam 3 miesięcznego synka. W szpitalu karmiony był mm - Nan pro 1. Na drugi dzień po porodzie miał wysypaną całą buzię. Gdy miał miesiąc udaliśmy się do pediatry, która stwierdziła, że dziecko ma alergię pokarmową i zaleciła zmianę mleka na Nutramigen. Jednakże w czasie jego stosowania nie było żadnej poprawy. 1.5 miesiąca temu dermatolog stwierdził, że nie jest to alergia pokarmowa tylko ŁZS. Powiedział, że nie ma potrzeby dawać dziecku preparatu mleko-zastępczego i zmienić na zwykłe. Mały jest od miesiąca na Enfamilu 1, a jego buzia wygląda jak na załączonym zdjęciu. Wysypke ma również na klatce piersiowej, obu rączkach, a także nożce.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

monthly_2016_12/podejrzenie-alergii-azs_53514.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość MamaAlusia

Witam
Jestem mama 7 miesięcznego synka który od urodzenia ma wrażliwa skore, typowej kolki nie miał, lecz bolesne wzdęcia budzą go w nocy do tej pory. Z czasem zaczęło sie pogarsza pogarszać. Pojawił sie świąd na który dostaje fenistil w kroplach. Walczymy tez z AZS maściami z antybiotykiem i emolientami. Najbardziej martwi nas ze synek jest w dzień czesto zmęczony, jakby niedospany, a w nocy spi bardzo niespokojnie. Budź sie częściej niz 4 miesiące temu. Nie wiemy czy przez alergie, wzdęcia, ząbkowanie ( choc nie ma jeszcze żadnego ząbka) czy jakies problemy emocjonalne. Synek jest ogólnie nerwowy, niecierpliwy, często marudny i płaczliwy. Właściwie to spokojne dni kiedy sie śmieje i ladnie sie bawi można na palcach wyliczać. Czy te wszystkie obiawy sie jakos łączą? U lekarzy odbijamy sie od ścian. Wizytę na nfz u alergologa mamy za 2 tyg a pediatra rejonowy bagatelizuje placz i częste nocne pobudki mojego dziecka w nocy. Proszę o poradę. Pizdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...