Skocz do zawartości
Forum

Silne wzdęcia u niemowlaka


Gość Zuzanna86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zuzanna86

Witam, mój 7 miesięczny syn od półtorej miesiąca na silne wzdęcia. Zaczęłam podawać mu priobiotyk Biogaia 5 kropli dziennie i Espumisan 8 kropli przed posiłkiem. Mimo to juz nad ranem mały wybudza się z powodu gazów. W ciagu dnia bywa że aż piszczy z bólu. Co jeszcze mogę zrobić?

Odnośnik do komentarza

Szanowna Pani
Myślę iż niezbędne jest badanie USG jamy brzusznej być może zmiana preparatu z espumisan na infacol . Czy nikt w rodzinie nie miał alergii dziecko nie ma zmian skórnych?? To istotne może top alergia aegia na mleko? Ale jeśli dziecko jest karmione piersią to niekoniecznie
. Ale nie napisała Pani jak jest dziecko karmione...

Odnośnik do komentarza
Gość Zuzanna86

Witam
Synek nie ma żadnych zmian skórnych. Nikt w rodzinie nie jest alergikiem. Karmiony jest mlekiem modyfikowanym Bebilon profutura.
Wieku 1,5 miesiąca zaczęły się kolki ale po podaniu espumisanu i zmianie mleka na Bebilon comfort problem zniknął.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem mogłabyś spróbować takiego mleka jak Humana AntiColic. Jest ono stworzone specjalnie dla dzieci, które mają problemy ze wzdęciami. Mojej córce bardzo pomogło, więc myślę, że i u Ciebie się sprawdzi. Ma bardzo dobry skład, więc możesz być pewna, że będzie bezpieczne dla Twojego maluszka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...