Skocz do zawartości
Forum

Toksyczny związek


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w związku z mężczyzną od 3 lat mamy razem dziecko 7 miesieczne i 5 letnią córkę z mojego poprzedniego związku. Problem polega w tym, że jest chorobliwe zazdrosny o każdego mężczyzne. Gdy wypije awantury robi o absurdalne rzeczy typu ( że nie mówie mu całej prawdy, że go oszukuje, że go zdradzam gdzie to jest totalną bzdurą. Jeżeli jest kłotnia to mój partner nie ma zachamowań są nawet wyzwiska. Nie rozumiem jednego jak jest dobrze to jest kochany, robi dla mnie wszystko, mowi jak bardzo mnie kocha, jest po prostu idealny. Po tych jego słowach zawsze mu wybaczam i rozmawiam z nim że nie może tak postępować, ranić mnie jeżeli jest kłotnia, poczym jak sie uspokaja to twierdzi że on nie chce tak mnie traktować żebym mu jakoś pomogła w tym bo on sam sobie nie radzi z tymi myślami zazdrości. Swojego bylego zdradzilam i moj narzeczony ciagle sadzi, ze go zdradzam. Nie wiem czy jego zachowanie jest spowodowane jego przeszłością, ponieważ kilka lat tamu byla dziewczyna go rzuciła i odeszła do innego. Zastanawiam się nad tym czy takie coś sie leczy czy poprostu to samo minie czy nie ma sesnu tkwić w takim związku dla dzieci i własnego dobra . Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...