Skocz do zawartości
Forum

czy to depresja?


Gość aamaj123

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aamaj123

nie wiem gdzie dlatego piszę to tutaj i mam nadzieję że to odpowiednie miejsce.
jestem obecnie w 31tyg.ciąży i wychowuje 11 msc szkraba. tak ta 2 ciąża nie była planowana a ja dowiedziałam się o niej dość późno. obecnie nie czuję się rewelacyjnie. od dłuższego czasu dziecko w brzuchu nieźle daje mi w kość. od pewnego czasu niedogaduję się z mężem a od tygodnia ze sobą nie rozmawiamy, unikamy kontaktu do tego stopnia że spałam dziś w sypialni dzieck, bo mam wkurwa jak na niego patrzę. w sumię pokłóciliśmy się o błachostkę ale tak nerwowo zareagował że szala mojej goryczy się przelała. i tak od tygodnia siedzę całymi dniami sama z dzieckiem, nie mam do kogo buzi otworzyć bo mieszkamy na wsi, daleko w polu. przychodzi wieczór a ja najpierw muszę się wyryczeć, usypiam dziecko, i sama mam ochotę iść spać i nigdy się nie obudzić. jem sama śniadania, obiady, kolację. czuję się jak pustelnik, nic mnie nie cieszy, pranie w pralce mam od 2 dni do wywieszenia i tylko codziennie ustawiam ponowne pranie. dzwoniła do mnie mama to udawałam że jest ok ale telefonu od teściowej już niemam ochoty odbierać i tak od wczoraj mam wyłączoną komórkę, a mąż i tak nie dzwoni do mnie a jedyne co wczoraj powiedział to jak leżałam na kanapie i płakałam to czy mnie brzuch boli. rodzę za 2 msce a ja jeszcze nie mam nic kupione dla dziecka. niemam łóżeczka, pampersów, kosmetyków, nie mam nawet pieniędzy na to. wczoraj wieczorem jak córka poszła już spać miałam ochotę wyjść z domu i wogóle nie wrócić bo i tak siedzę tam sama. mąż wrócił po 22.boję się że jak urodzę to dziecko to już wogole zostanę sama. kiedyś każdą wolną chwilę spędzaliśmy razem....pragnę by było jak kiedyś a ja byłam silną i przebojową dziewczyną a teraz siedzę w starym dresie, z rozczochranymi włosami z wyglądem i poczuciem piękna jak u pawiana.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...