Psycholog

Problem w pracy

Mała 123

Mała 123

Witam mój mąż pracuje w wojsku. Wszystko by było ok gdyby nie ludzie tam pracujący... Od ponad roku dzień w dzień mi się skarży ze go wyzywają id różnych i zakładają się między sobą kiedy się powiesi... To co on przeżywa to horror nie chce iść do lekarza bo boi się że ktoś z tych idiotów dowie się o tym... Od kiedy pracuje tam zrobił się bardzo nerwowy... Co zrobić.??? Szkoda mi go..

56438 mala-123 Kobieta, 22 lata, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Zjawisko fali w wojsku wciąż występuje. Podejrzewam, że Pani mąż padł ofiarą pracowniczego mobbingu. Może to zgłosić swoim przełożonym, może zmienić pracę. Może też poszukać dla siebie wsparcia. Jeśli jednak nie zmieni się nic w otoczeniu, w jakim pracuje, skutki będą widoczne w jego funkcjonowaniu.

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 32 lata, Lublin
penelopka

penelopka

To skandal.... moim zdaniem fala w wojsku dawno już minęła ale wiedzę, że się pomyliłam. Fakt faktem widać, na jakim poziomie sa ludzie tam pracujący, którzy robią sobie żarty z "życia" i fakty samobójstwa. Pani mężowi potrzeba jest pomoc psychologiczna, żeby uwierzył w swoją siłę i nabrał wiary w siebie. Jeżeli jest Pani z Warszawy lub okolic to na Lwowskiej 5 w Wawie jest bardzo dobry gabinet, w którym przyjmują super specjaliści, którzy doradzą i pomogą co zrobić. Pani maż musi się ratować bo w końcu uwierzy w to co mówią Ci źli ludzie.

46453 penelopka Kobieta, 33 lata, Warszawa
Umiliana

Umiliana

Straszne... myślałam, że zwyczajne obgadywanie to jest już coś nie do zniesienia, ale takie zachowanie.. A nie da się zmienić pracy?

57580 umiliana Kobieta, 33 lata, Rzeszów
Mała 123

Mała 123

Do lipca ma kontrakt i oboje zdecydowaliśmy aby go nie przedłużał...szkoda nerwów Jego i moich

56438 mala-123 Kobieta, 22 lata, Wrocław
AnnaLis

AnnaLis

Mała 123
Do lipca ma kontrakt i oboje zdecydowaliśmy aby go nie przedłużał...szkoda nerwów Jego i moich

bardzo dobry ruch .. ten zwariowany męski świat jak się na kogoś uwezmą to nie popuszczą , podobnie jest wszędzie gdzie pracują sami mężczyźni typu np Kopalnia . ..
dobrze zrobiliście takie nękanie może trwać latami

--

Moja strona Next-Jobs

58233 annalis Mężczyzna, 27 lat, KRAKÓW