Psycholog

Pomoc psychologa

~szukampomocy

~szukampomocy

Witam. Poszukuję pomocy psychologa, muszę z kimś porozmawiać. Dręczy mnie coś, przez co przeszłam w zeszlych miesiącach i ciągle duszę to w sobie. Czuje, że dłużej już nie wytrzymam, ponieważ zaczynam przez to nie sypiac w nocy i bać się we własnym pokoju. Mam 19 lat. Wiem, że jest to forum dla młodszych, ale jeśli psycholog jest w stanie mi tutaj odpisać, byłabym niezmiernie wdzieczna.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

cutiron

cutiron

a skąd jesteś? Z jakiego miasta? Ciężko tak coś poradzić. Lub napisz konkretnie co się dzieje.

37543 cutiron Mężczyzna, 34 lata, Olsztyn
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Proszę napisać, co tak strasznego przeżyłaś w ostatnim czasie, że dręczą Cię stany lękowe i nie możesz spać. Postaram się odpisać i ewentualnie skierować Cię po pomoc w inne miejsca. Pozdrawiam!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
~karolina.kis

~karolina.kis

Osobiście mogę polecić Ci psycholog http://klinikagutkowska.pl/ u której byłam jak zmarła mi bliska osoba i nie mogłam sobie z tym poradzić. Potrafiła mi wyjaśnić kwestie o których z innymi nie chciałam rozmawiać. Wie że jak będę miała problem natury psychologicznej to znów do niej pójdę.

~siostra kogoś

~siostra kogoś

Witam,moja siostra kilka dni po porodzie zaczęła bardzo dziwnie się zachowywać,dzięki naszej czujności szybko podjęto leczenie....stwierdzono u niej zaburzenia psychopatyczne....jest w szpitalu,podjęto leczenie farmokologiczne,ale nie ma żadnej poprawy (po 3 dniach) siostra jest w "innym świecie",nie ma z nią kontaktu,jest nieświadoma kim jest i tego co się z nią dzieje....bredzi o rzeczach które nie miały miejsca....Wszyscy chcemy pomóc jej wrócić do zdrowia,ale nie wiemy jak....może dobrym pomysłem byłoby przenieść ją do jakiejś prywatnej kliniki? czujemy się bezradni w tej sytuacji.....