Skocz do zawartości
Forum

Depresja i paniczny lek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Agnieszka i spodziewam się dzidziusia który pojawi sie za niecałe dwa miesiące.mam zdiagnozowano nerwicę lekowa z która b orykam się od kilku lat .od dłuższego czasu czuję paniczny lęk i strach czy sobie poradzę przy opiece nad dzidziusiem czy nie przerosna mnie obowiązki strasznie boję się porodu szukam różnych porad jak sobie z tym wszystkim poradzić analizuje każdą sytuację i bardzo się martwię najgorsze jest to ze nie mam o tym z kim porozmawiać.Chodzę do psychologa ale są to ŕzadkie spotkania proszę o jakieś porady i z góry serdecznie dziękuję pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Pani Agnieszko, bardzo dobrze, że szuka Pani dla siebie pomocy, chodzi do psychologa, czyta różne porady. Po pierwsze doradzam mniej Internetu i różnych rewelacji, jakie można wyczytać. Nie wszystko, co jest napisane w Internecie, jest godne uwagi. Po drugie, napisała Pani, że nie ma Pani z kim porozmawiać o swoich lękach przed porodem. A jak wyglądają Pani relacje z partnerem (ojcem dziecka)? Wspiera Panią, jest przy Pani? Rozmawialiście o tym, czy będzie z Panią podczas porodu? Może Pani lęki wynikają właśnie z braku poczucia bezpieczeństwa ze strony partnera?

Odnośnik do komentarza

Pani Kamilo i tu właśnie tego wsparcia brak i od partnera i od jego rodziny jak również przyjaciół.ja nie mam rodziców i nie mam na kim polegać jest mi też z tym bardzo ciężko bo brakuje mu kogoś komu mogłabym się wyplakac lub poradzić czuje ze jestem ze wszystkim sama ze mogę naprawdę niepodolac obowiązkom bardzo się boje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...