Psycholog

tokofobia-zaświadczenie???

nika_do

nika_do

Pytanie do kobiet, ktore wiedzą cokolwiek o Tokofobii.. i o tym kto może wypisać zaświadczenie. Moja psycholog stwierdziła u mnie Tokofobie, do polowy ciąży myslalam, ze dam rade urodzić siłami natury, jednak od okolo 24 tygodnia miewam koszmary zwiazane z porodem, boje sie tez ze zrobię corce krzywdę podczas porodu. Nie moge na niczym sie skupic, wlasciwie o niczym nie mysle tylko o tym co to będzie.. mysl, ze zwiazane jest to z tym, ze moja Mama zmarła właśnie podczas porodu mnie.. Obecnie weszlam w 38 tydzień ciąży i teraz pytanie... czy takie zaświadczenie moze wypisać psycholog aby bylo oparciem do cesarki? Czy jedynie psychiatra? Prosze o sensowne odpowiedzi...

51019 nika-do Kobieta, 25 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

es_ze

es_ze

Może przeniosę Twój wątek na inne forum "Psycholog" ewentualnie są jeszcze fora specjalistyczne "Pozostali eksperci" i np. "Ginekolog położnik". Bo Tobie chyba chodzi o odpowiedź specjalisty.

--

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

42705 es-ze Kobieta, 40 lat, już nie Kraków
~ewa859674

~ewa859674

Jeśli potrzebujesz zaświadczenia do cesarskiego cięcia o tokofobii możesz skorzystać z video konsultacji u psychiatry. Zaświadczenie przesyłają pocztą lub mailem, konsultacja może odbyć się w twoim domu lub na oddziale ginekologicznym. Wystarczy, że wejdziesz na platformę psychomedic.online - wyskoczą kalendarze specjalistów, dzięki którym łatwo umówicie się na video konsultacje.