Psycholog

Zazdrość o ginekologa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~uduchowiony

~uduchowiony

Równie dobrze co przed facetem lekarzem, każda głęboko wierząca kobieta, powinna chodzić rozkładać nogi przed... księdzem! Bo przecież po założeniu czarnej kiecki, to już nie facet, lecz przedstawiciel Boga na Ziemi i taki "boski dotyk" mógłby niejedną chorobę uleczyć!
Tak samo hydraulik w ubraniu roboczym to już nie jest facet, czy listonosz w mundurku...
Dlaczego przy innych zawodach nie paradujecie na golasa, skoro zwykły kawałek białego materiału przykrywający m. in. penisa, powoduje u was zanik wstydu i honoru?

~ale wy tak serio

~ale wy tak serio

Rozmawiałem na temat ginekologów-facetów z dobrą znajomą. Ma kolegę ze szkoły który został ginekologiem i pracuje obecnie w szpitalu. Po pierwsze to nie pójdzie ona do tego kolegi, bo to przecież kolega że szkoły, bez znaczenia że lekarz. A po drugie to zapytała się go jak to jest z tym lekarskim profesjonalizmem? Powiedział jej że jak jest fajna dziewczyna, to chodzą do niej pod byle pozorem, no a jak jakoś szczególnie zbudowana "u dołu", typ lecą w wolnym czasie opowiastki jak to między facetami. Nie rozumiem dlaczego w ogóle niektóre kobiety próbują czarować swoich partnerów że facet lekarz to już nie facet! Serio same w to wierzycie? No bez jaj!!

~Gość22

~Gość22

Najśmieszniejsze jest to że niektóre kobiety porównują wizytę u ginekologa faceta z wizytą u stomatologa faceta. Dobre co.

~Kris93

~Kris93

Tak Sb czytam i czytam te wypowiedzi i co zauważyłem w wypowiedziach kobiet jeden tekst bo lekarz to lekarz i nie ma różnicy czy mężczyzna czy kobieta  tylko tym się bronicie jedyny argument a te teksty typu bo twój facet jest głupi itd to sb darujcie to typowa zagrywka kobiet robiących na złość. Takie teksty głównie budzą w facecie złość i gniew a wy o tym wiecie i celowo to robicie. Myślę że nie jeden facet wolał by być zdradzony z przypadkowa osoba bo wtedy przynajmniej kobieta przyznawała by się do błędu a tu rozkłada nogi przed obcym mężczyzna i jeszcze tłumaczenie bo to lekarz i nie widzi nic w tym złego a dla nas facetow nie ma zbytnio różnicy pomiędzy tymi dwoma sytuacjami czy to zdrada z przypadkowa os czy robienie tego samego praktycznie z niby lekarzem wkładanie paliszkow itd bo przecież to lekarz i po temacie. Sam przerabiam ten temat do dzisiaj, nie potraficie nas zrozumieć że to dla nas facetów upokorzenie czujemy się bezradni czujemy ból gniew zazdrość i pustkę, pochwa to nie ucho ze można sb iść byle gdzie to już jest intymna sfera należąca raczej tylko do 2 ludzi przecież można być zdrowym chodząc do kobiety przecież dla was lekarz to lekarz to możecie sb wybrać kobietę skoro bez różnicy wam jest płeć.jedni mężczyźni to tolerują drudzy nie tak było jest i zawsze bd i proszę was kobiety o zrozumienie można być zdrowym chodząc do kobiety gina o żyć szczęśliwie z wybraniem życia bo przecież myszka jest tylko dla partnera życiowego tym nie powinno się dzielić z innym facetem i jeszcze nie widzieć w tym nic złego pozdro

~gość 22

~gość 22

Witam serdecznie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie Panie które mają poszanowanie dla swojej godności, intymności oraz swoich partnerów chodząc do lekarza płci żeńskiej. Kiedyś pewna Pani napisała że jeśli jest zazdrosny to napewno zdradza swoją partnerkę, ja jednak myślę że jest na odwrót że my zazdrośni jesteśmy dlatego bo jesteśmy wierni tej Jedynej ukochanej Osobie, dla tego tak cierpimy. Dla Pań które uważają nas za debili i ciemniaków z ciemnogrodu polecam linki poniżej, w których możemy się przekonać o profesjonaliźmie tych panów w białych kitlach. https://www.papilot.pl/zdrowie/ginekolog/36833/co-ginekolog-mysli-podczas-badania. http://forum.gazeta.pl/forum/w,520,54710826,54710826,czy_ginekolodzy.html. Pozdrawiam

~gość 22

~gość 22

Sorry nie wchodzą mi linki, ale w wyszukiwarce wpiszcie:1strona: co ginekolog myśli podczas badania. 2 strona: ginekolodzy na luzie Pozdrawiam

~Ja i ona

~Ja i ona

Może któraś z Pań wyjaśnić podjęcie "lekarz to lekarz"? To jakaś trzecia płeć? Bo dla mnie to mężczyzna lub kobieta jest lekarzem.
To chyba oczywiste, że z natury na mężczyznę działają bodźce wizualne takie jak np. widok kobiecego ciała. Nie tylko waszej pochwy drogie Panie. Wchodząc do gabinetu lekarz widzi kobietę i chcąc czy nie dokonuje oceny, młoda, starsza, fajna, zgrabna, ładna. Jak masz męża czy chłopaka, który kocha i dla którego jesteś najpiękniejsza to będzie myślał, że podobasz się każdemu, także lekarzowi. Tak jak podobasz się jemu. A kto w takiej sytuacji chciałby, by jego ukochana rozkładała nogi przed obcym facetem. To jest miłość i zazdrość oczywiście. Bo nie ma miłości bez zazdrości. Niby to takie oczywiste, ale nie dla wszystkich jak się okazuje.

~omg

~omg

szkoda życia dla dziewczyny/kobiety która lubi rozkładać nogi przed obcym facetem tylko dlatego że to... "lekarz"?

~Gość22

~Gość22

Dobrze ujęte chodzi o posty ja i ona i omg. Bywam na różnych forach bo temat jest ciekawy i szlag mnie trafia jak kobiety piszą mój gin(jakby to była moja kobieta to chyba byłby naprawdę jej), lepiej brzmi lekarz do którego chodzę. Następna sprawa mój ginekolog jest sympatyczny i delikatny(czy to jest randka czy co)
Nie mam pojęcia co wami kobietami kieruje i gdzie są wasi partnerzy i czy to lubią. O to wypowiedzi ginekologa na pewnym forum i córki ginekologa:
Witam. Jestem lekarzem 20 lat w zawodzie. Zgadzam się z Panią bez zastrzeżeń. Ginekolog facet to charakter,a nie zawód. Nie uśmiecha mi się mieć takiego wtajemniczonych i pchajacego normalna w sprawy małżeńskie "kolegę ". Przede wszystkim jestem facetem,a w dalszej kolejności mam zawód. Nie odwrotnie.Trzeba skończyć z pozerstwem.Faceci zdominowali tą specjalizację łącząc kasę i emocje.
Jestem córką ginekologa i uważam, że to nie jest zawód dla mężczyzny. Mam swoje obserwacje z życia rodzinnego i jestem przekonana o tym, że zdrowy osobowościowo, dojrzały emocjonalnie mężczyzna nie wybierze tego zawodu.