Skocz do zawartości
Forum

Nieprzespane noce


Gość kasia04021991

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kasia04021991

synek ma 9 mies. wliczajac ostatnie 3 mies bezsennosci w ciazy os roku nie przspalam normalnie ani jednej nocy. nie mam juz sily wiec prosze o pomoc. w dzien zasypianie wyglada tak ze leze obok, czasem cos szeptam i zasypia. dodam ze karmie piersia. na wieczor od jakiegos czasu daje synowi mm z nadzieja ze go to przetrzyma dluzej... nadzieja matka glupich. a wiec wieczorem kapiel ok 18.30 bajka, mleko i zasypia u nas w lozku, potem go przenosze do lozeczka i zazwyczaj za pol godz postekuje, wiec go przewracam na bok i spi, czasem powtarzam to 5 razy.w koncu jak zdecyduje sie zasnac spi do 1 i piers ktora podaje u nas w lozku. jak z nim nie zasne to odnosze od razu a jak zasne to jak sie przebudze maly laduje w lozeczku. w nocy takich pobudek jest ok 4 do 5 rano. potem tata wstaje i maly sie budzi, nie spi az tata nie pojdzie potem spimy razem do 8 w naszym lozku. co robie zle, co mam zrobic by syn w koncu przespal choc jedna noc.

Odnośnik do komentarza

sama jestem ciekawa czy jest jakies wyjście z takiej sytuacji.Mam to samo i to drugi raz.Najpierw córka, która teraz ma 5 lat, wstawała przez całą noc a ja oczywiście razem z nią, bo mąż rano do pracy.Później chodziłam jak "naćpana", obijałam sie o ściany, potykałam się o własne nogi i nie było końca. Zaczełam jej dawac wode zamiast mleka i chyba budzial sie mniej.
Polożńa w szpitalu powiedziala,ze dzieci z dużą waą urodzeniową mają swoje potrzeby i trzeba je przytulac i karmnic kiedy tylko chca. Od sześciu miesięcy marzę o przespanej nocy,ale nie wiem kiedy to nastapi.Mały na cycu, o butelce nie chce słyszec,wiec jak mu podac wode??
Ani jedno, ani drugie nie chciało smoka.Może gdyby był, byłoby łatwiej???
Słyszałam o dzieciach, które spią po 11 godzin i trzeba budzic na mleczko.Pomarzyć fajna sprawa....

http://www.suwaczki.com/tickers/17u9sg1808hsoecx.png

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71x1bcc8r73.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...