Psycholog

Pomocy - utrzymywanie przez męża

Odpowiedzi znajdują się poniżej

DODA

DODA wpis edytowany

Witam ,sorki że się wtrącam , przeczytałam Twoje wypowiedzi i muszę ci powiedzieć że byłam w podobnej sytuacji co ty ,a mianowicie ,i ja i ty mamy mężów alkoholików,tzn.mój mąż już nie pije (NIC ) prawie 2 lata (15 grudnia będzie 2 lata ) ale nadal jest alkoholikiem tyle że nie pijącym tylko trzeźwiejącym(mąż był na odwyku zamkniętym prawie 2 miesiące ,najpierw na detoksie 10 dni a potem 4 tygodnie na terapi) , alkoholicy to są najwięksi manipulanci i kłamcy,mój mąż przez tyle lat mnie okłamywał ,i zostało mu to do dziś ,nawet jak już prawie 2 lata nie pije , potrafi na poczekaniu wymyślać jakieś kłamstwa albo jakąś historyjkę ,jeżeli chodzi o przemoc miałam podobnie,przeważnie wszyscy alkoholicy w zaawansowanym stadium znęcają się nad żoną , mój już był w takim stanie że stawiało mu się że jestem czarownicą i latam na miotle, ( teraz się z tego śmiejemy ale kiedyś mi nie było do śmiechu) mąż znęcał się psychicznie i fizycznie,dusił mnie przez 3 lata,ale nigdy nie miał tyle siły żeby mnie udusić , zawsze jak był pijany powtarzał ,ŻE KIEDYŚ MNIE UDUSI . mieszkamy z teściami ,więc gdy dochodziło do rękoczynów ,teściu przychodził z pomocą,teraz tak myślę ,że gdybyśmy mieszkali sami w domu to już dawno by mnie na tym świecie nie było ,Martwi mnie że twój mąż po odwyku znowu zaczął pić ,piwo,to też alkohol który uzależnia,boje się że to jest pierwszy krok do nawrotu choroby, ŻYCZĘ CI WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE .POZDRAWIAM ,

34893 doda Kobieta, 39 lat, Skrbeńsko
~Ogundele

~Ogundele

Potrzebuję mojej kochanki z powrotem, jak mogę uzyskać pomoc

Jestem nazywana Carey Helen. Pozdrowienia dla każdego, kto czyta to zeznanie. Zostałem odrzucony przez mojego męża po trzech (3) latach małżeństwa tylko dlatego, że inna kobieta miała jakieś zaklęcia, a on zostawił mnie i dzieciaka cierpieć. pewnego dnia, kiedy czytałem w internecie, widziałem post na temat tego czarownika na ten adres: ogundeletempleofsolution@gmail.com, jak on pomógł kobiecie odzyskać męża i dałem mu odpowiedź na jego adres i on powiedział mi, że kobieta miała zaklęcie na mój mąż i powiedział mi, że pomoże mi i po dwóch dniach, że będę miał mojego męża z powrotem i będę miał moje własne dziecko. Wierzę w niego i dziś cieszę się, że wszyscy wiedzą, że ten czarujący czar jest zdolny przywrócić kochanków i moc zjednoczenia rodzin, ma moc do wszystkich rozwiązań życiowych. bo jestem teraz zadowolony z mojego męża. Dzięki Dr.Ogundele jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com lub jego numer telefonu: +27618920352

~Susan

~Susan

MUSISZ PRZECZYTAĆ:

Nazywam się Susan Davis, amd z Glasgow w Wielkiej Brytanii. Chcę zeznawać o wielkim człowieku nazwie Doktor Dr Ogundele, byłem oszukany tak wiele razy i nigdy dotąd nie widziałem żadnego potężnego człowieka, jak dr Ogundele, mój mąż zostawił mnie, ponieważ nie mogłem mieć własnego dziecka, a drugi powód był także dlatego, że nie byliśmy w stanie opłacać nienarodzonego dziecka, pewnego dnia jako zdegradowana kobieta, którą pojechałem do internetu, a ja spotkałem się z postem dr Ogundele napisanym przez kobietę, z którą pomagał wcześniej, zachęcam się do kontaktu z nim, pierwsze słowo, które powiedział mi, że powinienem być szczęśliwy, że skontaktowałeś się z nim, że moje problemy się skończą, kilka dni po jego modlitwach i konsultacji mój mąż wrócił z błaganiem i wyprowadził nas z ubóstwa swoimi mocami, z przyjemnością informujemy każdego czytałem to, że mam własne dziecko na drodze. Dr Ogundele jest jak żaden inny czary, ma doskonałe rozwiązanie problemów związanych z relacjami, ubóstwem, chorobami i małżeństwem, a nawet sprawi, że będziesz miał szczęście w swoim życiu. Wierzę mu i dziś cieszę się, że wszyscy wiedzą, że ten czarujący czarodzieja ma moc do problemów życia z wszelkimi rodzajami choroby z jego mocą. bo wierzyli w Niego, mam szczęście. Dziękuję, że ci ludzie wciąż tam są i potrzebują pomocy, a ja go upuszczę, skontaktujesz się z nim, a potem wyskakujesz za mnie. Dr.Ogundele napisz do swojego: ogundeletempleofsolution@gmail.com lub swojego telefonu: +27618920352

~pomocnaKasiaopole

~pomocnaKasiaopole

Ale chcesz to rozstrzygnąć prawnie czy jak? Jeśli tak, to podam tobie link do kancelarii, która specjalizuje się w prawie rodzinnym i w rozwodach. Polecam zasięgnąć porady, ponieważ to są twoje szanse i oczywiście pieniądzie