Skocz do zawartości
Forum

niezadowolenie


Gość ljadachowska

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ljadachowska

Witam!

W rodzinie bardzo męża denerwuje, że mamy małe dzieci, rok różnicy(przyznaję, ja też nie byłam gotowa na takie trudne macierzyństwo, mam 25 lat) i kiedy jedno płacze obwinia mnie, pyta z zarzutem co się dzieje, czemu mi płacze dziecko, ja się staram, nawet jak przychodzi z pracy(choć ja też pracuję) daję mu jak chce dwie godziny się zdrzemnąć, robię herbatkę, kolację, ale nadal niezadowolony ze mnie.. nie wie jak mnie rani:(

Nie wiem co zrobić. Dziękuję z wyprzedzeniem!

Odnośnik do komentarza

Tak sobie jeszcze mysle, ze dopoki Pani nie zacznie lepiej siebie traktowac, szanowac siebie, swoj czas, dbac o siebie, to Pani maz tez tego nie bedzie robil.
Z tego co Pani pisze, wyglada na to, ze Pani sie stara mezowi dogodzic, zeby byl zadowolony, wypoczety, mial spokoj (np zeby dziecko mu nie przeszkadzalao placzem) itp. Ale przeciez Pani tez pracuje, tez jest zmeczona... Oczywiscie, wspaniale byloby, gdyby maz nas docenial, wyreczyl, pomogl. Ale moze trzeba mu to powiedziec, bo to nie jest tak, ze tylko on ma prawo do spokoju i wypoczynku. Pani tez!
Czy mowila mu Pani, jak bardzo Pani przykro, jak on Pania rani?
Trzeba to powuiedziec, zadbac o sama siebie, szanowac siebie. Wtedy inni tez musza to robic.
Bardzo Pania prosze, prosze wiecej myslec o sobie i byc dla siebie dobra. Zobaczy Pani, jak to wspaniale dziala!
Trzymam kciuki,
AK

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...