Skocz do zawartości
Forum

witam wszystkich


Rekomendowane odpowiedzi

Mam dopiero 23 lata,ale posiadam już spory bagaż doświadczeń związanych z ciążą i poronieniem!Prawie rok temu urodziłam w 25 tygodniu ciąży synka,który nie miał szans na przeżycie.Mój Kacperek był zbyt malutki i słaby i za wcześnie przyszedł na świat.Zmarł kilka minut po porodzie!To były ciężkie chwile zarówno dla mnie jak i dla męża.Wszyscy pocieszali mnie ,tłumaczyli,że jestem młoda i przy następnej ciąży wszystko będzie o.k!Odczekaliśmy z mężem pół roku(wg zaleceń lekarza) i znów zaczęliśmy starać się o dziecko.Niestety i tym razem nie było szczęśliwego zakończenia.Trafiłam na izbę przyjęć z ostrym bólem brzucha-po badaniach okazało się że to ciąża pozamaciczna i że zarodek umiejscowił się na lewym jajowodzie.Dostałam wewnętrznego krwotoku i jajowód pękł.Tylko sprawna interwencja chirurgiczna uratowała mi życie.Niestety podczas zabiegu laparotomii usunięto mi lewy jajowód.Strasznie się boję ,że to przekreśliło moje marzenia o dziecku!Pomóżcie może ktoś był w podobnej sytuacji i jego historia zakończyła się happy endem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...