Przywitaj się

Witam serdecznie:-)

Moni_

Moni_

Zainteresowało mnie Wasze forum i postanowiłam się zalogować.
Mam nadzieję,ze mnie przyjmiecie:-)
Spodziewam się córeczki w okolicach Bożego Narodzenia/Nowego Roku:-) i pewnie na ten temat będę najwięcej pisać:-)

--

2132 moni Kobieta, 40 lat, Dolny Śląsk

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Małgosia

Małgosia

Moni witaj!!
zapraszamy- jasne, ze zapraszamy ;)

ja mam synów tzw zimowych ;)
starszy urodzil sie 11.12 - jak sie uda przed Bożym Narodzeniem bedziecie sie super święta ;)
gratuluje :lol:

3 malgosia Kobieta, 41 lat, Warszawa
Anulka

Anulka

Moni Witaj!
Ja tez mam grudniowego Szkraba. Miał urodzić się w Wigilię, ale wyskoczył 12 grudnia :Oczko:
Trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie!

359 anulka Kobieta, 43 lata, Warszawa
Anulka

Anulka

Polecam między innymi wątek http://parenting.pl/9-miesiecy-ciaza/2076-grudzien-2008-a.html i http://parenting.pl/kacik-dla-mam/2966-nowe-mamy-forumowe.html. To tak na początek zanim sie rozkręcisz :36_3_16:

Moni_

Moni_

Dzieki za powitanie.Mam własnie dylemat- w którym watku powinnam pisac.CZy powinny to byc gruniówki 2008 czy styczniówki 2009.Moja gin wyliczyła mi termin na 4 stycznia,a lekarz z USG 3/4 D na 24 grudnia.A Dzidzia i tak zrobi jak zechce:36_6_3:

--

Anulka

Anulka

Moni_
Dzieki za powitanie.Mam własnie dylemat- w którym watku powinnam pisac.CZy powinny to byc gruniówki 2008 czy styczniówki 2009.Moja gin wyliczyła mi termin na 4 stycznia,a lekarz z USG 3/4 D na 24 grudnia.A Dzidzia i tak zrobi jak zechce:36_6_3:

pisz i tu i tu...wszędzie Cię miło przyjmą :Śmiech:

Moni_

Moni_

Małgosiu,Anulko i Ann - jeszcze raz dziekuję za powitanie.Fajne dzieciaki macie,niech Wam rosną zdrowo!

--

gosieq

gosieq

Witam cieplutko, życzę wszystkiego najlepszego i szczęśliwego rozwiązania:)

--

2074 gosieq Kobieta, 39 lat, Warszawa